Користувацький вхід

Мої домашні улюбленці.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Тема: Мої домашні улюбленці. Розвиток навичок усного висловлювання. Робота з малюнками.
Мета:
•Навчальна: увести нові ЛО (puppy, kitten, hamster, chinchilla);активізувати лексику теми; продовжити працювати з конструкцією I have got …
•Розвиваюча: розвивати навички діалогічного мовлення; розвивати мовну здогадку; продовжувати розвивати пам’ять та увагу; розвивати вимову англійських звуків.
•Виховна: виховувати культуру спілкування, виховувати любов до тварин та бережливе ставлення до природи.
Очікувані результати: Учень називає тварин, розповідає про тварин, яких має, вживаючи короткі вирази.
Обладнання: Картки, пазли, аудіо та відео матеріали.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДЛЯ СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
T: Good morning, pupils! I’m very glad to see you.
2. Повідомлення теми і завдань уроку.
T: At our lesson today we’ll continue to talk about pets. Сьогодні ми поговоримо про тваринок, які живуть у вас вдома.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
- T: So, tell me please, how are you today?
- Sound work. (Учні повторюють звуки за допомогою карток)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА
1. Повторення літер алфавіту.
Робота у групах з картками. Учитель в хаотичному порядку диктує літери, а учні за допомогою карток розташовують їх за вчителем.
2. Повторення ЛО. Учні вказують на ту тваринку, про яку вони почують в аудіо записі.
3. Уведення нових ЛО.
1) Впр.1 с.61 - учні відтворюють назви тварин за почутим аудіо записом
2) Робота з картками. Учитель вивішує на дошці зображення 4 тварин. Учні за ним повторюють їх назви. Потім учитель по черзі забирає 1 зображення, але діти повинні назвати і ту тваринку, яка «зникла»
3) Аудіювання. Учні слухають аудіо записи та повинні вказати на відповідне зображення.
4)Гра відгадай тварину. Вчитель розповідає про тварину, не називаючи її, вказуючи лише звук, на який починається слово. Учні повинні відгадати тваринку. (This pet lives in the cage and can talk. It’s a P…). Свою розповідь учитель підтримує жестами та ілюстраціями, за потреби перекладає окремі слова.
5)Гра «Знайди зайве». Учитель читає ряд слів, які діти вже знають, а учні мають з’ясувати, яке з них зайве. (hamster, rabbit, doll, cat)
4.Фізкульхвилинка.
Animals In Action | Brain & Body Builders | Exercise & Fitness for Kids | Jack Hartmann
5. Розвиток навичок діалогічного мовлення.
Робота в парах. Учні складають міні-діалоги. P1: What have you got? P2: I’ve got a black cat, etc.
6. Закріплення ЛО.
1) Повторення кольорів.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
1. Бесіда.

Автор: 

Русецька Інна Олександрівна, вчитель англійської мови, Балинський ліцей

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі