Тема: Ми бачимо вовка. Розвиток навичок усного висловлювання. Формування навичок писемного продукування. Літери алфавіту Ss, Tt.
Мета:
•Навчальна: увести новий лексичний матеріал; увести нові літери алфавіту; формувати навички усного висловлювання; активізувати лексику в мовленні.
•Розвиваюча: розвивати навички писемного продукування; розвивати навички діалогічного мовлення; розвивати мовну здогадку.
•Виховна: виховувати почуття взаємоповаги та бережливе ставлення до природи.
Очікувані результати: учень називає тварин, здогадується про значення слів, які супроводжуються малюнком, пише літери з опорою на наочність.
Тип уроку: засвоєння нових знань
Обладнання: ілюстрації, картки, літери на магнітах, аудіо та відео матеріали
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання
2. Повідомлення теми і завдань уроку
3. Уведення в ІМ атмосферу.
1) Бесіда з учнями
- What’s your name? How are you today?
2) Робота в групах.
Кожна група отримує набір карток із зображенням тварин та літери. Учні повинні з’єднати літеру з відповідним зображенням.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА
1)Робота з аудіо записом. Впр.1 с.72.
Учні прослуховують аудіо запис та відтворюють лексику за диктором.
2)Робота з ілюстраціями в парах. Учні витягують картки із зображеннями тварин. Утворюють речення. (We can see a wolf.)
Наступна пара повинна скласти речення про попередню а також про свою картку. (They can see a wolf. We can see a rabbit.)
2.Уведення нових літер Ss, Tt.
1)Пояснення учителя.
2)Писемне продукування літер.
3. Фізкультхвилинка
4. Закріплення нових ЛО
Гра “Moving circles”
Учні утворюють два кола – одне всередині, інше ззовні.
Те коло, що по середині – не рухається, а те яке зовнішнє – рухається за часовою стрілкою. Рух здійснюється після кожного сигналу вчителя.
Учні ставлять один одному питання та відповідають на них.
(What animal do you like? What animal have you got?)
5.Розвиток навичок читання.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
1.Підсумок уроку. Бесіда.
2.“Goodbye song”