Випуск 20128 Сценарій випускного вечора 2018
Дата проведення: 23.06.2018
Час проведення: 21.00
Місце проведення: актовий зал.
Звучить музика. Виконується хореографічна композиція «Зоряна дорога». По закінчення композиції на сцені з’являються ведучі.
1 вед.: Доброго вечора, дорогі вчителі, батьки та гості свята!
2 вед.: Ми вітаємо вас на випускному вечорі у Гадяцькій спеціалізованій школі – інтернаті.
1 вед.: Зараз кожен, хто знаходиться у цьому залі, прийшов розділити з батьками їхню тривогу за завтрашній день своїх дітей, а з учителями - гордість за достойне нове покоління, яке завтра стане новим обличчям нашої держави.
2 вед.: Ми вітаємо тих, хто з неприхованим хвилюванням спостерігатиме сьогодні за нашими випускниками і помічатиме їхню розгубленість перед новим кроком у доросле життя.
1 вед.: Цієї миті вони зайдуть до святкового залу вже не школярами, а дорослими дівчатами і юнаками, готовими до сміливого кроку у своє майбутнє. Вітайте своїх вчорашніх учнів, дорогі вчителі! Підтримайте своїх вічних дітей, дорогі батьки!
Звучать позивні, ведучі переходять до бічних мікрофонів.
Під музичний і текстовий супровід ведучих до залу заходять через сцену випускники. Ведучі їх оголошують.
1. Він не просто вміє дружити. Він піде на будь – який ризик і навіть пожертвує собою, щоб захистити близьку людину. Саме таким запам’ятає школа Прокопенка Дениса.
2. Хочете знати, що таке справжній оптимізм? Подивіться на нього. Будь – які життєві перипетії зустрічає з посмішкою. Орос Михайло!
3. Якби вона жила кілька століть тому, то напевно, стала б прообразом Джоконди. Зустрічайте неземну і загадкову Авдєєнко Олександру!
4. Він знає секрет успіху: спокій, врівноваженість, відповідальність і наполегливість. Саме це допомогло йому успішно закінчити одинадцять класів. Степанович Михайло!
5. Ця випускниця має істино українську вроду, справедлива, незалежна, впевнена і затята – одним словом - справжня українська дівчина. Величко Катерина!
6. Маленька, дуже скромна і тиха. Навіть не віриться, як у ній вміщується таке велике добре серце, широка і милосердна душа. Шатохіна Анастасія!
7. Його стихія - футбол. Адже там не потрібно зайвих слів, головне – сконцентрувати увагу, а це в нього виходить краще, ніж говорити. Батура Олександр!
8. Головне в житті – бути кращою у всьому, а допомагають їй у цьому вірші. Саме з поезією мріє поєднати своє майбутнє Визір Ніна!
9. Хочете перетворитись на персонажа анімаційного фільму? За півгодини вона зробить з вас Аватара, Смурфика чи Ельфа. Художній грим – її хобі. При цьому вона зберігає своє власне «я» у світі музики Моцарта і Шопена. Крамчанінова Тетяна!
10. Упав – борися на колінах, не зможеш встати – лежачи борись! Таке життєве кредо самостійного, наполегливого і рішучого Клименка Ігоря!
11. Вона не боїться йти туди, де немає вогнів, адже має достатньо потенціалу і світла в душі, щоб запалювати навколо власні вогники. Душа компанії і знахідка для друзів – Лапенко Олена!
12. Колись він стане найкращим чоловіком своїй дружині і найкращим татом для своїх дітей, адже має тонку, чуттєву натуру, не дивлячись на те, що він хлопець. Микитенко Денис!
13. Хочеш зробити щось гарно – зроби сам. Завжди покладається лише на власні сили, талант і уміння, тим більше, що цього в неї дуже багато – Одинець Ірина!
14. Перш, ніж щось промовити, вона завжди ретельно все зважить, і найчастіше – промовчить, адже добре знає, що мовчання - це золото. Сергієнко Вікторія.
15. Вам потрібно звернути гори? Знайдіть кілька теплих схвальних слів для нього, решту він зробить сам. Цілеспрямований, надійний, принциповий Хоменко Андрій!
16. Вона дуже активна, непосидюча, дієва і винахідлива. Застати її на одному місці майже не можливо. Про таких говорять - запальничка. Соколовська Анна!
17. Особливий, принциповий, стильний, справжня індивідуальність – Цись Віталій!
18. В житті завжди дослухається до порад свого серця і впевнена, воно ніколи її не зрадить, а натхнення черпає з багатого світу літератури. Пишна Маргарита!
19. Шкода, що її не бачив Крістіан Діор або Дольче Габана. Вона точно стала б обличчям їхніх модних брендів. А крім краси, Бог подарував їй ще й блискучий розум. В неї є все, щоб підкорити світ. Савченко Олександра!
20. Розумний, має чітко виражений математичний склад розуму, товариський, мужній, але в душі – неймовірний романтик, по-дитячому довірливий і вразливий – Шаблій Ярослав.
21. Маленькою дівчинкою, плаксивою лялькою, дорослою леді, старанною ученицею і навіть королевою – її по-дорослому жіноча інтуїція завжди правильно підказує ким бути в конкретній життєвій ситуації. Сподіваємось вона не підведе її і в майбутньому – Москаленко Єлизавета!
22. На перший погляд – звичайний хлопець – дві руки, дві ноги, але всі праві, враховуючи те, що він виробляє ними на цирковій арені - Ветоха Олександр!
23. Вона так і залишилась для всіх нас непрочитаною книгою – таємничою, нерозгаданою і неземною. Головко Маргарита.
24. Дуже відповідальна, має ділову хватку, яку видно неозброєним оком. Очевидно, що в майбутньому стане цінним і незамінним працівником , а значить, створить власними руками успішну кар’єру. Микитенко Маргарита!
25. Він ніколи не говорить багато, адже за справжнього чоловіка говорять його вчинки. Впертий, розумний, завжди досягає мети, але тільки тієї, яку ставить перед собою сам - Бондаренко Олександр!
26. Крім розуму, винахідливості, працелюбності, Господь нагородив її беззаперечною зброєю у боротьбі за успіх. Її чарівна посмішка здатна відчиняти будь – які двері. Лут Тетяна!
27. У неї є все: розум, краса, вишуканість, струнка постава, вона не боїться публічності. Лишилось придбати підбірку капелюшків і, можливо, колись ми матимемо неперевершену телеведучу, кращу за Катю Осадчу! Бігун Дарина!
28. Якби всі наші випускники були схожі на нього, то нашу школу варто було б називати «спеціалізованою школою з поглибленим вивченням бодібілдингу». Зустрічайте – Буткіна Марка!
29. В майбутньому вона бачить себе актрисою, журналісткою, телеведучою, одним словом професіоналом медіа простору, тому шлях до своєї мрії розпочала вже давно, не чекаючи закінчення школи. Мисюра Ірина.
30. Йому однаково личать шаровари і шабля, бутси з гетрами і футбольний м’яч – одним словом – козак - Коленко Сергій!
31. Що б не сталося в житті – не здаватись і не задаватись! Проста, відкрита до людей, щира і відверта Визір Ярина!
32. Він бездоганно виконує будь – яку роль, яка написана йому життям: учень, брат, син. Попереду ще багато ролей: студент, працівник, чоловік, батько - безперечно він буде на висоті. Така вже його сутність. Хурса Олег!
33. Її майбутні діти все життя пам’ятатимуть мамині колискові, адже таким голосом співають самі янголи. Урбанська Діана!
Всі випускники сіли на місця. Стихає музика.
2 вед.: В житті у вас журливе і радісне свято
З глибини одинадцяти літ
Сьогодні ви з школи, як ті ластів’ята,
Навік вилітаєте в світ.
1 вед.: Вона вас, як мама, за обрій лелечий
Проводить у вранішній час.
На ваш випускний, на прощальний ваш вечір
Сердечно запрошуєм вас.
Звучать фанфари.
2 вед.: Вам не здається, Сергію, що дивлячись на цих юнаків і дівчат , вже важко пригадати їх маленькими школярами і мимоволі виникають асоціації з світовими дійствами на червоних хідниках: Оскар, Канський кінофестиваль, Людина року.
1 вед.: Згоден, та якщо розібратись, то наш вечір має - таки багато спільного з подібними дійствами, адже нагорода, яку отримають сьогодні випускники – це результат не менших зусиль, ніж Золота Пальмова гілка чи статуетка Оскара.
2 вед.: Тоді не будемо зволікати і проведемо наш вечір у кращих традиціях світових шоу.
1 вед.: Чи не хочете Ви сказати, що за кулісами ховається Джастін Тімберлейк чи Дзідзьо?
2 вед.: Ні-ні, таких гостей не буде, та вони нам і не потрібні. А от вручення подарунків у цілому ряді номінацій – я вам гарантую. Бо погодьтеся – за атестатом криється багатолітня праця не лише наших випускників, а й вчителів, батьків і колективу всієї нашої школи. Тож думаю буде справедливо, якщо всі сьогодні отримають свої нагороди – хто матеріальні, а хто просто теплі слова вдячності, які ми говоримо, на жаль, не так вже й часто. Ну а для оголошення урочистої миті свята я передаю слово Вам, колего, адже все найкраще у житті мають починати чоловіки.
Вед. 1: З радістю! Дорогі випускники! Шановні вчителі, батьки, гості! Урочистий вечір, присвячений врученню атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 2017 року Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату І – ІІІ ступенів імені Є. П. Кочергіна Полтавської обласної ради оголошується відкритим.
Звучить Державний Гімн України.
Вед. 1: Підходить урочиста мить,
Яку не можна пропустить.
Випускники схвильовані стоять –
Їм зараз вручать атестат.
Вед. 2: І ми оголошуємо найголовнішу номінацію вечора – «Випускник - 2017». (звучать фанфари)
Для підведення підсумків та вручення головних нагород вечора – атестатів про повну загальну середню освіту випускниками 2017 року Гадяцької спеціалізованої школи – інтернату ми запрошуємо на сцену директора нашої школи Ольгу Григорівну.
Вручення атестатів випускникам.
Останній випускник читає слова подяки і вручає букет Ользі Григорівні.
На сцену піднімається група дівчат.
1 вип.: Скінчиться вечір цей, настане новий ранок,
Незвідані шляхи чекають завтра нас.
Та поки що хай музика лунає,
І всіх кружляє легкокрилий вальс!
2 вип.: У вальсі попливуть і небо й зорі,
І весь навколишній прекрасний світ.
Чарівні звуки і вологі очі
Ми не забудемо шкільних чудових літ.
Виконується пісня «Не повторяется»
.
Ведучий 2: Ось і вручено головну номінацію сьогоднішнього вечора – «Випускник – 2017». Але попереду - ще багато цікавих номінацій, адже слово випускник – це лише вершина айсбергу, в основі якого прихована велика кількість важливих життєвих явищ. Зараз ви не лише випускники. Ви все ще однокласники, а, значить, друзі, адже говорять, що друг – це той, хто розуміє твоє минуле, вірить у твоє майбутнє і приймає тебе таким, яким ти є. Перед тим, як розійтися з друзями різними шляхами, варто сказати щось дуже важливе, тепле і вічне.
Ведучий 1: Для оголошення номінації «Кращий однокласник і друг» ми запрошуємо на сцену випускників, дружба яких перевірена не тільки шкільною партою, контрольними роботами, уроками і змаганнями, а й найтяжчим – побутом.
Ведучий 2: Впродовж декількох років вони жили в одній кімнаті, вчилися ділити побут, підтримували один одного в хвилини розпачу, напевно, вміли і пожартувати, завдаючи прикрощів, але так само вміли і вибачати, живучи в мирі і злагоді.
Ведучий 1: Прокопенко Денис, Савченко Олександра, Лут Тетяна, Степанович Михайло, Буткін Марк та Лапенко Олена.
Випускники піднімаються на сцену.
В.1. Перше вересня... Дзвінок... Ромашки...
Банти... Косички... Первоклашки...
Буквар... Перша двійка... Невимита дошка...
. Перше в класі прибирання...Нерозділене кохання...
В.2. Фараони...Глобус...Карта... Розмальовані всі парти...
Піфагор...Жири... Кислоти...Пушкін... Лермонтов ... Незграбні ноти...
. Для контрольної шпаргалка...спортмайданчик і скакалка
Танці...музика...гітара...дискотека...знову пара...
В.3. Вечір...сценка...фонограма...
Вічні настанови мами...
Нове життя стоїть на виднокрузі.
Як добре, що були ми разом, друзі.
1 вип.: А в дружбі не буває порівнянь.
Немає друзів кращих або гірших.
Лиш справжній друг за тебе без вагань
Може віддати все і навіть більше.
2 вип.: В очах у друга не буває фальші.
І заздрості у серці теж не буде.
І байдуже молодший він чи старший,
Та він тебе ніколи не осудить.
3 вип.: А дружбу не вимірюють словами.
Слова – ілюзія, що створена із пилу.
Лиш дружба не розвіється з роками,
бо справжня дружба – це велика сила.
4 вип.: У дружбі не буває порівнянь.
Це кожен з нас повинен добре знати.
Бо друг – це той, за кого без вагань
Ти теж готовий все, що є, віддати.
Виконується пісня «Сонячні вікна»
Виходять учні, які танцюватимуть вальс (Соколовська А., Степанович М., Урбанська Д., Прокопенко Д., Одинець І., Микитенко Д., Микитенко М., Орос М., Лут Т., Ветоха О.)
1 вип.: Уже позаду роки навчання,
Невдачі перші і, звичайно, перший зліт
Дорослості і сили настання …
Запам’ятаймо, друзі, кожну мить!
2 вип.: Іще ми поруч, класом, усі разом,
Попереду – важкий далекий путь.
І є можливість поглядом і словом
Нам вибачитися за що-небудь.
3 вип.: Хай в вечір цей із нами знов і знов
Летять миттєвості шкільних років.
І перший друг, шкільна наша любов
Усе згадаємо без зайвих слів.
4 вип.: Я вийду в світ, закрию двері школи,
Цю першу втрату я з тобою розділю,
Запрошую тебе до вальсу, дай же руку,
І стане смутку менше і жалю.
Вальс випускників. («Каштановий вальс») (солісти Бігун Д., Мисюра І.)
Ведучий 2: Минає дитинство… І залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу кроки вчительки, скрип крейди, шум дощу, і аромат квітів учителям. Та ніщо не проходить безслідно. На все життя врізаються в пам'ять якісь, на перший погляд, незначні події і ситуації, висновки з яких робляться на все життя.
Ведучий 1: Для відзначення номінації «Кращий однокласник і друг» ми приготували для вас, дорогі випускники, невеличкі пам’ятні листівки, але з дуже мудрими порадами і цінними побажаннями, до яких ви приходили, коли були дітьми, але виростаючи почали забувати. Сподіваємось, у майбутньому вони стануть вам у пригоді.
Заходять маленькі учні і під музику вручають випускникам листівки з побажаннями, складеними у скриньку. Після цього діти піднімаються на сцену і виконують разом з випускниками пісню «Дитинство не втрачай».
Пісня «Дитинство не втрачай»
Батькам.
Ведучий 2: Колись Ліна Костенко сказала: «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім Батьківщина». Тим і прекрасна пора дитинства, що поруч з нами завжди є наша родина: тато і мама, бабуся і дідусь, але важливість всього цього можна збагнути, лише покинувши цей прекрасний материк.
Ведучий 1: Настав час оголосити номінацію «Кращі батьки». І ми запрошуємо на сцену випускників, які все своє життя дарували своїм батькам подвійну порцію любові, прикрощів і турбот, але вдвічі більше було і радості: Маргариту і Дениса Микитенків та Ніну і Ярину Визір.
На сцену виходять діти.
Вип.: Кожне слово батьківське – то є оберіг,
Що осяює шлях, де багато доріг.
Де ж стежина до щастя, якою піти?
Слово батьківське ти нам вічно світи.
Вип.: Із словами вітання до вас вам доземно вклоняємось ми,
За любов, за турботу, горіння. Ми дорослими стали людьми.
Тож спасибі за ваше терпіння.
Вип.: Два крила в рушника, мов два птаха,
Понесуть у далеку світи.
Мамо і тату, любов ваша ніжна
Завжди буде зі мною іти.
Вип.: Подаруйте рушник на дорогу,
Хай би як там не склалось життя,
Будем ми повертатись до двору,
Із якого пішли в майбуття.
Вип.: Добра і радості, миру і затишку,
Щастя і здоров’я бажаємо всім вам від душі!
Нехай для вас не згасне сонце.
Нехай не віють в душу холоди.
Хай хліб на столі і Бог на небі
Вас завжди порятують із біди.
Вип.: Хай Бог охороняє вас від злого,
Хай світить сонце і колосяться жита,
Щоб ви були щасливі і здорові
На многії і благії літа.
Вип.: Дорогі наші тата і мами! Ми довго думали, чим, крім теплих слів, ми можемо подякувати вам в цей вечір за все, що ви дарували нам протягом сімнадцяти років, за ті незримі подарунки, які ми отримували, не замислюючись, що без них жити було б просто нестерпно важко: вашу любов, підтримку, безцінні поради, ласку і відданість.
Вип.: Гадаємо, що в епоху телефонів, скайпів та меседжів, вам приємно буде в ці хвилини отримати від нас листи – справжні, відверті і щирі. Вони будуть зігрівати ваше серце, коли нас не буде поруч.
Діти під музику вручають батькам подарунки – листи.
Пісня «Мама» (Урбанська Д., Авдєєнко С., Москалекнко Л.)
Номінація «Кращі доньки і сини»
Ведучий 1: Ваші тата і мами залишили всі справи,
Щоб в цей день особливий бути поруч із вами
Вашим татам і мамам не відвести очей
Від таких незвичайних особливих дітей.
Ведучий 2: Як дітей колишеш ти недремно,
То не раз змахнеш краплини поту.
Що ж, прислів’я мовить недаремно:
«Хто не мав дітей – не мав клопоту!»
Ведучий 1: Ми оголошуємо номінацію «Кращі доньки і сини». І для вручення символічних подарунків у цій номінації ми запрошуємо на сцену Хоменка Віктора Миколайовича , Авдєєнко Вікторію Олександрівну, Ороса Михайла Михайловича та Степанович Катерину Дмитрівну.
Виступ батьків.
Вручення дітям ладанок під музику.
Пісня з татом. Пісня «Для доні» .
Виконують Мисюра Ірина і тато.
Номінація «Кращий навчальний заклад»
Ведучий 2: Ми продовжуємо наш вечір, і настав час для оголошення наступної номінації «Кращий навчальний заклад». Про нашу школу можна говорити дуже багато, але найкращим показником якості навчального закладу є той факт, що кожного року все більше і більше випускників приїздить до нас на зустріч. А деякі з них приводять сюди на навчання своїх дітей.
Ведучий 1: І все це завдяки злагодженій роботі всього трудового колективу школи під керівництвом директора та заступників. Перш ніж запросити на сцену випускників, які привітають номінантів, хочу нагадати присутнім про давню традицію – залишати щось у тому місці, куди хочеш повернутись. Тож ми запрошуємо на сцену Бондаренка Олександра, який залишає у 6 класі брата Валентина, Коленка Сергія, який залишає з нами сестру Анастасію, ученицю 6 класу, Величко Катерину, що залишає у 8 класі сестру Анну, Головко Маргариту, брат якої щойно закінчив перший клас, Хурсу Олега, що залишає з нами сестру Діану та Ороса Михайла, який перестрахувався і залишив нам всю сім’ю: два брата і дві сестри.
На сцену піднімаються названі випускники.
Вип.: Директору школи – побажання сердечні,
Аби не боліла її голова.
Щоб тиск був у нормі, здоров’я ставало,
І школа у місті найкраща була.
Вип.: Щоб вчасно збувались всі мрії й надії.
Щоб в школі життя вирувало весь час,
Щоб більше досягнень було, більше дії,
Прийміть слова вдячності щирі від нас!
Вип.: Щасливий директор, коли в нього дружні,
розумні й мудрі заступники.
Всі завучі в школі – поміч надійна,
Як Всесвіту давнього три кити.
Вип.: Спасибі їм треба сьогодні сказати,
Гарною мелодією вдало привітати,
І разом з тим побажати всім їм,
Щоб злагода завжди між ними була,
Щоб всі із навчанням прекрасно справлялись,
І інші кипіли у школі діла.
Вип.: Від імені всіх випускників 2017 року ми вручаємо на знак вдячності квіти Вам, Ольго Григорівно! Ви - незрівняний директор, гарний керівник , чудовий організатор, і просто дивовижна жінка.
Вип.: Вам, Валентино Миколаївно! Ви – не просто заступник з навчально – виховної роботи людина, віддана своїй роботі, права рука директора, людина, віддана своїй роботі і перший порадник всіх вчителів.
Вип.: Вам, Ірино Олексіївно! Заступник з науково – методичної роботи – це, перш за все, педагог, який спонукає учнів до самовдосконалення і перемог .
Вип.: Вам, Тамаро Василівно! Як заступнику з виховної роботи, Вам було найважче з нами, адже саме Вам доводилось нести відповідальність за всі наші дитячі і не дуже дитячі витівки.
Вип.: Вам, Світлано Іванівно! Дякуємо, що будучи старшим вихователем, для нас Ви завжди залишалися уособленням теплого маминого погляду і доброї підтримки.
Під музику діти вручають квіти адміністрації школи.
Ведучий 2 :Учитель… Одна з найпочесніших професій. Вона – для обраних. Бо щодня він стоїть під прицілом сотень допитливих дитячих очей, спалює, як хмиз, нерви і все ж веде дітвору на вищі сходинки пізнання. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами. черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє.
Ведучий 1: Для оголошення номінації «Кращі вчителі» ми запрошуємо на сцену тих, хто дарував вчителям прикрощі і розчарування, радощі і привід пишатися, псував нерви і втішав своїми здобутками і досягненнями – одним словом - випускників 2017 року.
На сцену піднімаються випускники.
Вип.: Кожен з нас до того звик,
що наш класний керівник,
А точніше – класна мама,
Завжди поруч, завжди з нами.
Вип.: Як без неї далі бути?
Навіть важко всім збагнути.
Хто похвалить, хто посварить,
Хто заступиться, не зрадить.
Вип.: І в поїздці, і в поході.
Чи в кіно, чи на природі
Нерозлучна завжди з нами,
Наче з дочками й синами.
Вип.: Я знаю, що колись, як буду я дорослим,
Й пройду коридорами школи я
Постане в пам’яті моя хороша
Найперша рідна вчителька моя.
Вип.: Будьте здорові і живіть щасливо,
Ведіть малечу зранку за поріг.
Багато вже від вашого серденька
Протоптано і пройдено доріг
Вип.: Вихователям даруєм тепле слово!
Багато хочеться вам побажати
За те, що вчили ви любити мову,
Батьків і старших шанувати.
Вип.: Повинні бути вдячні ми довіку
За вашу віру, ласку і тепло.
За те, що розуміли нас, любили,
За допомогу, чуйність і добро.
Вип.: За ті знання, які ви нам давали,
За те, що часто, як і ми, були дітьми.
Любити землю й матір нас навчали,
Щоб ми росли хорошими людьми.
Вип.: Нехай же вас Господь благословляє
У світлу путь на добрії діла,
На вірну стежку наставляє,
Щоб доля в вас щасливою була!
Вип.: Дорогі наші Олександро Дмитрівно, Людмило Олександрівно, Анно Іванівно, Марино Григорівно, Галино Василівно, Світлано Володимирівно, Маріє Яківно, Віто Анатолієвно від всіх нас, ваших випускників, ваших, сподіваємось, найкращих вихованців, прийміть ці квіти на знак вічної шани і поваги до вас.
Діти вручають квіти класоводу і вихователям.
Звучить пісня «Учитель, учитель» (виконує Урбанська Діана)
Виходить наступна випускників.
Вип.: Учителі, шановні наші, милі,
Сьогодні все найкраще – то для вас,
Але дозвольте на прощання
Сказати наші побажання
Щодо майбутніх вчителів,
Якими б бачити хотіли
Їх учні.
Що ж, друзі, прошу вас сказати.
Якими бачите майбутніх вчителів,
Вип. 1: Звичайно, в ХХІ столітті комп’ютер поруч з вчителем стоїть.
Вип. 2: Дає знання з усього, що є в світі,
проте, він вчить, але, на жаль, мовчить.
Та і хіба суха машина відчує серцем, що то є - дитина?
Вип. 3: А може, зовсім вчитель не потрібен?
Подумаєш, дає оцінку знань.
Усе тепер знайдеш по Інтернету.
Як є комп’ютер, то сядь і вчися сам.
Вип.4: Дозвольте і мені сказати слово.
Комп’ютер – це, як книга, це – основа!
Як розв’язать задачу, висновки зробити,
Навчить лиш вчитель. Байдуже,
Нові часи чи будуть інші діти.
Ось у нашім класі хтось лиш зміст розкаже.
Пропустить роздуми й відступи і пейзажі.
Учитель скаже: «Висвітли проблеми.
Знайди пояснення й не відхились від теми».
Новітні технології навчання –
Це слово вчителя і техніки єднання.
Вип.1: А я ще хочу до всього додати:
Майбутній вчитель – це уже не мати.
Що вчить і просить, іноді вмовляє.
Майбутній вчитель ціну собі знає.
Він може бути другом. Він – сучасний.
Комп’ютер знає. Ерудит. Він – класний!
Вип.2: Я згодна: вчитель має стати ближчим,
Проте його вимоги будуть вищі.
Ти вчишся добре? Активіст? Чудово!
З учителем знайдеш ти спільну мову.
Вип.3: Тоді скажи, хотіла б учителем ти стати?
Діток виховувати, в школі їх навчати?
Вип.2: Я?! Боже збав!Слабкі геть маю нерви,
Хай там уроки, але ж є й перерви,
Класні години, наради, походи…
Учитель? Ні, Вчителі не в моді!
Економіст, юрист – це те, що треба!
Там хоч зарплата, а в мене ж є потреби!
Вип.3: От бачите, про вчителя ви все сказали,
І яким він має бути теж врахували!
Тільки про плату всі скромно мовчим,
Наче харчується духом святим.
Вип.4: Згодна! Учитель майбутній не лише все знає,
Дітей розуміє, цікаво навчає…
Ще ходить в театри, читає багато.
Урок з ним для учнів – це справжнє свято!
Проте, як і діти, мусить світ пізнавати,
А, отже, повинен подорожувати.
Цілком незалежним фінансово бути
І статус найвищий в державі здобути!
Вип.3: Тоді як спитають у вас: «Хто ви є?
Чим живете й займаєтесь в світі?»
Ви скажете з гордістю: «В школі майбутнє моє.
У мене найкраща професія – вчитель!»
Виходить інша група випускників.
Вип.: Вам не потрібні титули і слава
Вам мали присвятити ми вірші,
Бо Вчитель – не професія, не справа,
Це подвиг, це покликання душі!
Вип.: В далекому майбутньому, я вірю,
Де люди будуть, мов одна сім’я ,
Відкриють вчені ще одне сузір’я ,
Що буде мати вчителя ім’я !
Вип.: Дякуємо вам, дорогі вчителі!
Щастя вам, здоров’я міцного,
Учнів вдячних, чистих світанків,
Променів сонця у кожне віконце,
Ніжної ласки, душевної казки,
Щастя без ліку та довгого віку.
Вип.: Ми з любов’ю та вдячністю завжди будемо згадувати привабливих і неповторних, шевченківських і пушкінських, орфографічних і стилістичних, елегантних і поетичних, історичних і правознавчих вчителів кафедри суспільно – гуманітарних дисциплін: Галушку Наталію Анатоліївну, Заскалету Юлію Олександрівну, Касьян Світлану Леонідівну, Ревегук Світлану Володимирівну, Солодовник Любов Михайлівну, Михайліченко Валентину Володимирівну, Ілляшенко Вікторію Володимирівну, Ківшик Галину Василівну.
Вип.: Ми ніколи не забудемо раціональних порад, особливих, гіперболічних, прямих і векторних, запрограмованих і вордовських, ньютонівських і стабільних кращих вчителів математики, інформатики та фізики школи: Каліберди Олександра Васильовича, Ященка Василя Васильовича, Хоменко Людмили Іванівни, Кубар Наталії Федорівни, Євтушенка Івана Васильовича, Кондратьєвої Аліни Пантелеймонівни, Британ Тетяни Василівни.
Вип.: Колись у майбутньому нам обов’язково знадобляться настанови подорожуючих і допитливих, експериментальних і активних вчителів природничих дисциплін: Фесенка Сергія Андрійовича, Параки Валентини Миколаївни, Бурлай Олесі Григорівни, Висоцької Анни Іванівни.
Вип.: Нас виведуть на світові терени знання, які дали нам сучасні і передові, з британським та німецьким акцентом вчителі іноземних мов: Тарасюк Віталія Іванівна, Коваль Ірина Володимирівна, Кобрак Валентина Григорівна, Москалець Ніна Петрівна, Рудченко Галина Василівна.
Вип.: Ми були б негармонійно розвинутими особистостями без допомоги спортивних, танцюючих, музикальних і працьовитих вчителів кафедри здоров’я і естетики Мотрія Сергія Петровича, Прядки Сергія Миколайовича, Шийки Віктора Михайловича, Козаченка Владислава Сергійовича, Іщенка Олександра Васильовича, Потапенка Василя Дмитровича, Сватковської Світлани Сергіївни, Корміча Євгена Євгеновича, Близнюка Володимира Івановича, Москаленко Ірини Миколаївни, Торяник Ольги Володимирівни, Стороженко Оксани Василівни.
Вип.: Дорогі наші вчителі! Ми дорослішали і черпали від вас знання, багатіли вашим досвідом, купалися в промінні ваших усмішок, грілися теплом вашої любові і доброти.
Вип.: Звичайно, ми не забули і про тих, хто всі ці роки робив наше шкільне життя комфортним і приємним, хто дарував затишок і дозволяв завжди почуватися зручно і ситно.
Вип: Щирі слова вдячності ми висловлюємо бібліотекарю школи, Світлані Григорівні, працівникам бухгалтерії, майстрам кулінарії шкільної їдальні, технічному персоналу школи.
Вип.: Здоров’я вам від Бога й від роси!
Високого польоту – думці, мрії!
І щедрої, душевної краси!
Любові щирої, і Віри, і Надії!
Вип.: Усі шкільні працівники і вчителі,
Прийміть уклін наш до землі,
Як часточки наших сердець,
З любові квітів вам вінець.
Вип.: То ж нехай ці прекрасні квіти і наша щира повага будуть для вас подарунком.
Діти під музику вручають квіти вчителям.
Звучить пісня «Школа смотрит добрыми глазами»
Фінал.
Ведучий 2: Дорогі наші випускники! Школа і навчання в ній поволі відпливає у минуле. І чим тривалішою буде відстань, тим чарівнішими й милішими серцю здаватимуться її обриси. І перша буква, схована у магії слова, і перша цифра, пробуджена у нескінченному ряді математичних знаків, і перше кохання, і перша невдача - все це творило із вас найдовершенішу суть самої природи, ім’я якій – Людина.
Ведучий 1: Вирушаючи в своє майбуття, пам’ятайте, що ви – носії цього високого звання, тож живіть за законами совісті і не поставте під сумнів своїми словами і вчинками того, що ви гідні зватися Людиною.
На сцену піднімаються випускники.
Вип.: Випускний! 11 років ми чекаємо його рахуючи спочатку роки, потім місяці та дні. 11 років нам говорили, що справжнє життя там, попереду, а ми лише готуємось до нього.
Вип.: 11 років нам обіцяли 100 доріг. Але мине багато часу, поки ми усвідомимо , що це був дійсно поворотний момент.
Вип.: До цього часу нам розписували кожну годину: українська, англійська, алгебра, фізика, хімія… і так безкінечно. З цього дня розклад дивиться на нас чистим аркушем. І хочеш-не хочеш, а потрібно брати ручку і самим заповнювати свій розклад, а значить і життя.
Вип.: До цього моменту нас вчили життю, а тепер вирішили подивитися, на що ми здатні.
Вип.: Ми мріяли про те, що буде потім, про самостійність і незалежність.
Ми закохувалися навічно, захоплювалися назавжди, ми заводили друзів на все життя. Ми весь час були разом: з батьками, вчителями і один з одним.
Вип.: І втішає зараз лише одне: ми стоїмо на старті в наше велике майбутнє, і воно, це абсолютно точно, буде щасливим.
Звучить фінальна пісня.
Ведучий 1: Дорогі випускники, шановні вчителі, батьки та гості! Урочиста частина вечора завершилась, але за 15 хвилин на вас чекає незабутній випускний вальс та продовження свята в спортивному залі школи.