Користувацький вхід

Комплексне заняття з Художньої літератури та Театралізованої діяльності «Подорож до країни казок» (IIмолодша група)

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Тема: «Подорож до країни казок»
Програмовий зміст: здійснити мандрівку по різних казках; узагальнити та закріпити знання про казки, пригадати героїв казок; розвивати логічне мислення, мовлення, пам'ять, увагу; виховувати доброту, бережне ставлення до книжок, любов до казок.
Хід заняття:
1. Привітання
Наша подорож цікава буде!
Казку люблять усі люди!
І дорослі, і малі.
Будемо ми працювати,
Вправно відповіді давати.
Казка кличе нас усіх,
Починаємо мерщій!

- Малята, сьогодні ми вирушимо з вами у цікаву подорож, а то буде сьогодні з нами подорожувати ви дізнаєтесь відгадавши загадку.
2. Відгадування загадки
Він від зайчика утік,
Від ведмедя з вовком втік,
А лисиця упіймала,
Й посадила на язик. (колобок)
3. Прихід колобка
- Діти, хто це до нас завітав?
- А чому ж колобок плаче?
- Давайте в нього запитаємо!
Колобок: Ой, а як же мені не плакати, зі мною трапилася невелика пригода.
Розповідь Колобка
Спекла мене бабуся в печі, поставила мене на віконечко вихолоняти, а поруч залишила на тарілочці моїх братиків пиріжечків рум’яненьких. Поки я на віконечку відпочивав, вихолоняв, зла Чаклунка їх поцупила, моїх братиків рідненьких. Хоч листа залишила, послухайте!»
4. Зачитування листа від Чаклунки
Чаклунка: «Якщо хочеш знайти братиків пиріжечків , виконай завдання, які я тобі залишила по дорозі до мене до дому, виконаєш – зустрінеш своїх братиків, поспішай, поки я їх не з’їла!»
Колобок: Малята, я ніколи не ходив далі бабусиного віконечка, мені дуже страшно!
- Може ви мені допоможете? (так)
5. Виконання завдань
Завдання 1 Складання пазлів.
Складіть пазли, утворіть фігуру тварини, назвіть її. (діти виконують)
Завдання 2 Слухання казки «Ріпка» Показ магнітного театру.
Запитання:
Як називається казка?
Чи вдалося вирвати ріпку?
Чому? (бо працювали всі разом)
Завдання 3 Відгадування уривка із казки. Зачитування уривка із казки «Рукавичка».
Запитання:
З якої казки цей уривок?
Які тварини живуть в цій казочці?
Завдання 4 Герої казок переплуталися давайте їх повернемо на свої місця. (ляльковий театр)
Запитання:
Назвіть героїв із казок?
Хто тут зайвий?
З якої казки ці герої?
А з якої ці?
6. Підсумок
- Діти, погляньте, ось і хатинка! Вся вкрита сніжком, а біля неї в козинці пиріжечки, адже ми виконали всі завдання. Перемогли злу Чаклунку.
- Колобочку, забирай своїх братиків та наступний раз будь уважний.
Колобок: Дітки, я вам дуже вдячний за допомогу, тож давайте всі разом візьмемося за руки та потанцюємо на радощах.

Автор: 

Славчева Світлана Миколаївна
вихователь
Красноградського навчально-виховного комплексу
(загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад) №2 Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі