Користувацький вхід

Заняття інтегроване з пріоритетом художньо-естетичного, креативного та мовленнєвого розвитку

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

ПОДОРОЖ ІЗ КОЛОБКОМ
Вид: інтегроване з пріоритетом художньо-естетичного, креативного та мовленнєвого розвитку
Програмовий зміст: Вчити дітей сприймати зміст казки за допомогою схем – символів, за допомогою гри – драматизації розвивати театральні здібності, закріпити вміння ліпити кульку (“колобок”), доповнювати елементами за допомогою текстів. Розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення, фантазію. Вчити змінювати кінець казки, придумувати новий сюжет. Викликати інтерес до казок.
Матеріал: Таблиці із символами, картки. Макет будинку, ілюстрації з казок; пластилін, дощечки, стеки, серветки.

ХІД ЗАНЯТТЯ
1. Вступ.
Вихователь: - Сьогодні до казки у гості завітаєм,
Адже з нетерпінням завжди ми чекаєм
Чарівних пригод, чудових, казкових,
І друзів старих, а можливо і нових.
Чимало казок є веселих й сумних,
Але не цікаво нам бути без них.
- А цей чарівний клубочок покаже нам дорогу.
2. Вихователь: - До чого це клубочок нас привів? Тут лист. Як ви думаєте, з якої казки цей лист? (адреса на конверті вказана символами).
- Так і справді, цей лист із казки “Колобок”. Колобок запрошує нас у свою казку, просить нас змінити сумний кінець казки на веселий, щасливий.
- Ви б хотіли потрапити у справжню казку? Для цього треба заплющити очі і сказати чарівні слова: “Раз, два, три! Казко говори!” (діти підходять до хатинки, сідають на килимок).
Вихователь: - Як нам, малята, врятувати Колобка, змінити кінець казки? (діти придумують:
Колобок тікає від Лисички, або зовсім її не зустрічає;
Колобок годує Лисичку смачними пиріжками і вона його відпускає;
Колобок зустрічає добру лисичку, вона не збирається їсти його і т.д.
Вихователь розповідає казку “Колобок” на новий лад. З-за хатинки виходять головні герої і жестами та мімікою (у техніці пантоміми) відтворюють сюжет казки, в кінці якої Колобок залишається живим.
3. Вихователь: - Малята, подивіться, наш Колобок чомусь залишився сумним. Давайте його запитаємо, чому?
Колобок: - Мені сумно, тому, що у мене немає друзів.
Вихователь: - Допоможемо Колобочку? Ми зліпимо йому багато друзів Колобків із пластиліну. Перед тим як попрацювати ми трошки розімнемся.
Фізкультхвилинка.
Ми веселі всі малята: і дівчатка і хлоп’ята (крокують).
Вмієм дружно разом гратись ( плескають)
І цікаво розважатись (стрибки)
Та коли приходить час попрацюємо вміло враз (нахили в сторони).
Вихователь: Час приступити до роботи. (Діти сідають на робочі місця).
Яку форму має Колобок? (круглу).
Щоб зліпити Колобка, потрібно розігріти шматок пластиліну і круговими рухами між долонями, або на дощечці скачати кульку.
А як зробити друзів Колобків веселими? (стекою намалювати усмішку). Не забувайте і про носик та очі.
Діти працюють.
1. Підсумок.
Оформлення виставки “Колобок у колі друзів”.
Вихователь: - Ось і закінчились наші казкові пригоди. Як приємно бачити веселого, радісного, щасливого колобка із своїми друзями. Тепер друзі завжди допоможуть. Недарма в народі кажуть:”Вірний друг то найбільший скарб”.

Автор: 

Жуматій Світлана Іванівна вихователь ДНЗ

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі