Користувацький вхід

Використання сервісу LearningApps.org на уроках української мови при вивченні дієслова

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Однією з основних характеристик сучасного суспільства є стрімкі зміни. При цьому час на втілення нових ідей, знань, технологій у життя стає все меншим і меншим. Тому актуальним стає пошук нових форм освіти, навчання, набуття навичок. Важливе місце серед нових технологій посідають комп’ютерні технології навчання. Інформаційні ресурси ХХІ значно еволюціонували, цей процес продовжується і нині, тому все більше теоретиків та практиків наголошують на необхідності впровадження комп’ютерних технологій в освітній процес.
Сучасний розвиток соціальних мереж та Інтернет-технологій відкриває перед педагогом необмежені горизонти для застосування в освітній діяльності, оскільки ставить у центр навчального процесу взаємодію учнів між собою та викладачами на основі інструментів соціального програмного забезпечення. Сьогодні важко уявити учня, який би не користувався глобальною мережею: школярі спілкуються, створюють товариства за інтересами, організовують своє дозвілля, хоча, на жаль, здійснюється це безконтрольно та на власний розсуд, тому завдання вчителя спрямувати учня до цілеспрямованого використання освітніх можливостей мережевих сервісів. Одним із таких сервісів є LearningApps.org. Його можна успішно використовувати у власній педагогічній діяльності для формування творчої особистості учня, адже він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використання як на уроках, так і в позаурочний час учнями різного віку. За його допомогою учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.
Більш детально про власний досвід використання сервісу на уроках української мови при вивченні теми «Дієслово» - у відео.

Автор: 

Філатова Ганна Володимирівна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі