Користувацький вхід

Конспект заняття з логіко-математичного розвитку в молодшій групі "Ми - будівельники"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття з логіко-математичного розвитку
в молодшій групі.
Тема: Ми – будівельники.
Мета: закріпити уявлення дітей про геометричні фігури; удосконалювати уміння розпізнавати на дотик геометричні фігури: коло, квадрат, трикутник, прямокутник; закріпити навички класифікації геометричних фігур за кольором, формою, співвідношення геометричних фігур за подібними ознаками; продовжувати вчити порівнювати предмети за шириною, довжиною, висотою, вживати слова: «широкий - вузький», «високий - низький», «довгий - короткий»; вчити визначати напрямок від себе: «угорі — внизу»; «зліва – справа»; закріпити рахунок до шести; продовжувати вчити розрізняти кількість предметів і співвідносити їх з числом; удосконалювати навички орієнтування на площині і у просторі; вчити підпорядковувати свої дії інструкціям; розвивати у дітей дрібну моторику, увагу, пам'ять, логічне мислення, самостійність, інтерес до занять із математики; виховувати цілеспрямованість, уміння доводити розпочату справу до кінця, вміння міркувати, висловлювати свою думку.
Матеріали та обладнання: конструктор, картки з зображенням будинків з кольоровими поверхами, блоки Дьєнеша, картки з символами ознак блоків, будинки з конструктора (різні за довжиною, шириною, висотою), цифри на підставках, лабіринти, олівці, розмальовки.
Хід заняття:
- Діти, уважно послухайте цікавий віршик, а потім я задам вам питання.
Є у кожного домівка:
у хліві живе корівка,
у конюшні — кінь, лошатко,
у гніздечку — пташенятко.
Вулик — схованка для бджілки,
а дупло — хатинка білки.
У норі живе лисичка,
равлик — в мушлі невеличкій.
У барлогу спить ведмедик,
у будинку — хлопчик Петрик.
- Про що йдеться у цьому віршику. Так, що у кожного є домівка. Де живуть люди? Так, у будинках. А кому ми завдячуємо тим, що у нас є будівлі, в яких ми живимо, що у нас є садочки, школи, магазини, лікарні, кінотеатри…
- Послухайте уважно загадку, та в кінці додайте необхідне слівце і ми узнаємо, кому ми повинні завдячувати.
Рівно цеглу викладає,
Дах старанно покриває…
Каменяр і покрівельник
Носять назву… (будівельник)
- Так, завдяки будівельникам ми маємо гарні, міцні та теплі будинки та будівлі. А давайте ми сьогодні спробуємо трішечки побути будівельниками. Згодні?

Далі - див. у файлі.

Автор: 

Дердель Анжела Богданівна, вихователь ДНЗ №55 "Дружний",
м. Покровськ, Донецької області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі