Користувацький вхід

Психосоматика. Жіночі хвороби

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Розпочався прийом заявок на участь у групах, що стартують з 18 серпня та 20 жовтня.

Усі жіночі хвороби безумовно пов’язані з природою жінки, з її жіночим призначенням, а точніше викликані дисгармонією саме в цій сфері. Проблеми з жіночим здоров’ям виникають саме тоді, коли немає розуміння, прийняття себе як жінки.

psyxosomatika_7.jpgУ даній програмі представлено сучасні психологічні підходи психосоматики і техніки, що полегшують страждання цієї категорії хворих, а також теорія і причини психосоматичних захворювань жінок. Курс допоможе пізнати психологічні джерела психосоматичних захворювань, методи психотерапії в роботі з психосоматичними захворюваннями.

Тьютор курсу — Тамара ЛЕПСЬКА, практичний психолог. Курси підвищення кваліфікації в рамках програми багатоетапного навчання кататимно-імагінативної психотерапії. Символдрама. Методи пісочної терапії. Тренінги зі стресостійкості, що дають змогу підвищити захисні механізми організму, стимулювати навчальну та робочу діяльність, знижувати травматичну дію стресу.

У рамках даної навчальної програми, яка включає 7 тематичних занять особлива увага приділяється особливостям, нюансам застосування терапевтичних технік, жіночих практик.

Умови участі: 100 % оплата до початку навчання.

Вартість – 390,00 грн.

Щоб зареєструватися, надсилайте Ваші дані (П.І.Б., посада, організація, телефон) на vorobey_n@osvita.ws або надсилайте SMS на (067) 316–90–15, вказавши назву курсу, і ми Вам передзвонимо.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі