Користувацький вхід

Кольоротерапія - дистанційний курс

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

0_33944_a77bb987_xl.jpgВідкрито прийом заявок на дистанційне навчання курсу "Кольоротерапія". Навчання розпочнеться з 18 серпня.

Переваги навчання

  • 100% забезпечення необхідними матеріалами для навчання
  • постійний контакт із тьютером, індивідуальні консультації
  • економія часу та коштів на виїзні тренінги/семінари
  • отримання сертифіката після проходження курсу

Ще в давнину люди помітили, що колір справляє сильний вплив на людину. Спеціальне забарвлення, що наноситься на тіло воїна і його зброю, вселяло противнику страх; кольори, що підбиралися для одягу царів і жерців, говорили про їх могутність, викликали захоплення, поклоніння або священний трепет. У Стародавньому Єгипті знали про силу і вплив кольору і навіть споруджували в деяких храмах кольорові зали. У них вивчали застосування кольору і вчили методів лікування. У середині 50-х років швейцарський учений Макс Люшер склав оригінальний колірний тест. Після багатьох експериментів з 4500 тонів і відтінків були вибрані кольори, що найбільш яскраво впливають на фізіологію і психологію людини. Дослідження, проведені Люшером, показали, що колір може змінити функції деяких систем людського організму. Наприклад, оранжево-червоний змінює частоту пульсу, дихання, тиск крові і загалом чинить збудливу дію. Темно-синій колір, навпаки, приносить заспокоєння. На думку психологів, мова кольорів універсальна, вона діє незалежно від релігії та національності.

Тьютор курсу — Тетяна ТІМОФЄЄВА, практичний психолог, бізнес-тренер, автор та ведуча тренінгів. Методи роботи: психодинамічна корекція, Юнгіанская пісочна терапія, казкотерапія, ігротерапія, музикотерапія, кольоротерапія; робота з структурними, проективними малюнками і картинками, психологічне таро.

Теми занять:

  1. Психологія кольору і вплив на людину.
  2. Райдуга життя (всі кольори).
  3. Застосування кольору в роботі психолога.
  4. Кольорування. Застосування синтезування кольору.

Умови участі: 100 % оплата до початку навчання.

Вартість – 240,00 грн.

Щоб зареєструватися, надсилайте Ваші дані (П.І.Б., посада, організація, телефон) на vorobey_n@osvita.ws або надсилайте SMS на (067) 316–90–15, вказавши назву курсу, і ми Вам передзвонимо.

Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі