Користувацький вхід

Останні публікації

Школа практичної психології «Psiheya»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Тривалість навчання — 2,5 міс. на кожному модулі

Розпочався прийом заявок на участь.
Групи стартують з 18 серпня та 18 жовтня.

І модуль. Базовий рівень. «Пізнай себе»
ІІ модуль. Основний рівень. «Психологія життя. Я та інші»
ІІІ модуль. Просунутий рівень. «Life-менеджмент, або Психологія управління своїм життям»

Тьютор курсу — Тетяна ТІМОФЄЄВА, практичний психолог, бізнес-тренер, автор та ведуча тренінгів. Методи роботи: ресурсна психологія, психодинамічна корекція, юнгіанська пісочна терапія, казкотерапія, ігротерапія, музикотерапія, кольоротерапія; робота зі структурними, проективними малюнками та картинками, психологічне таро.

Умови участі: 100 % оплата до початку навчання.

Вартість модуля – 490,00 грн.

Щоб зареєструватися, надсилайте Ваші дані (П.І.Б., посада, організація, телефон) на vorobey_n@osvita.ws або надсилайте SMS на (067) 316–90–15, вказавши назву курсу, і ми Вам передзвонимо.

Школа практичної психології «Psiheya» — це курс одночасного навчання та особистісного зростання, безцінний набір найнеобхідніших для життя сучасної людини психологічних знань і практичних інструментів. До програми Школи входить теорія, практичні техніки та велика кількість рецептів успіху. Головне завдання — навчитися застосовувати психологічні знання на практиці.

У результаті проходження курсу Ви зможете значно підвищити свій рівень особистісного розвитку, стати компетентнішим у комунікаціях, ділових відносинах, професійній сфері, а отже, станете більш впевненим у собі, своєму виборі і своїх можливостях.

Автор: 

Шкільний світ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі