Користувацький вхід

Останні публікації

2021-03-04 08:53

Екологія і математика

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Даний посібник вміщує матеріали, які допоможуть вчителям математики підготувати та провести уроки, на яких можна висвітлити в процесі вивчення відповідних тем широке коло питань, пов’язаних з охороною навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів.
Необхідність шанобливого ставлення до природи, людини та її творчості переконливо доводять мовою математики. Під час роботи над наступним матеріалом учні зможуть аналізувати явища і процеси, що відбуваються в довкіллі, та розв'язувати відповідні задачі.
Пропонований матеріал може бути використаний як на уроках, так і в позакласній роботі. Відповідальне ставлення до навколишнього середовища формується тими реальними умовами, в яких знаходиться вихованець, його практичними справами і поведінкою у навколишньому середовищі. Тому ідеєю захисту і поліпшення навколиш¬нього середовища, ощадливого використання енергії, води, природних матеріалів, продуктів харчування повинні пройматися всі види трудової та навчальної діяльності учнів. Широке коло питань, пов'язаних з охороною навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, можна висвітлити в процесі вивчення відповідних тем .
Пропонований матеріал може бути використаний як на уроках, так і в позакласній роботі.
Посібник призначений для вчителів математики загальноосвітніх шкіл та гімназій.

Автор: 

Чигріна Галина Миколаївна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі