Користувацький вхід

Конспект заняття для дітей старшої групи на тему «Лисичка в гості завітала»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття для дітей старшої групи на тему «Лисичка в гості завітала»
Тема: Лисичка в гості завітала
Мета: продовжувати знайомити дітей з етикетом , закріплювати знання про корисну їжу, виховувати бажання піклуватися про своє здоров’я та повагу до інших.
Хід.
Організаційний момент.
1.Привітання
«Давайте порадіємо»
Давайте порадіємо сонцю і птахам,
(Діти піднімають руки вгору)
А також порадіємо усміхненим особам
(Посміхаються один одному)
І всім, хто живе на цій планеті,
(Розводять руками)
"Доброго ранку!" скажімо ми разом
(Беруться за руки)
"Доброго ранку!" - мамі і татові
"Доброго ранку!" - залишиться з нами.

2.Бесіда про гарну та погану поведінку.
Вихователь:
- Діти, я сьогодні була свідком дуже неприємних речей. В кафе двоє хлопчиків вели себе геть не гарно, вони кидалися їжею, розливали сік і ще дуже багато неприємних речей робили.
- Чому вони так робили?
(орієнтовані відповіді дітей – бо вони погано виховані, не знають як себе поводити в громадському місці)
- А як ви вважаєте, як треба себе вести за столом? Та в громадському місті?
(орієнтовані відповіді дітей – треба споживати їжу спокійно, не поспішаючи, не заважати сусіду за столом і т.д.)
Вихователь:
- Так діти ви все правильно сказали.
3. Сюрпризний момент ( чути гомін, стукіт)
Вихователь:
- Ой , хто це там такий не вихований, до нас завітав?
(прихід лисички бешкетниці, яка розповіла дітям про свої «пригоди» у гостях ,вона розповіла, як сиділа на столі, їла руками та ще й брудними…)
- Діти, лисичка правильно себе поводила?
- Чому ні? Що вона зробила не так.
- А як потрібно себе вести в гостях, в кафе, в дома.
4. Д/г «Погана та гарна поведінка»
Вихователь:
- Я пропоную вам пограти в гру в якій потрібно розглянути картинки на яких зображені діти в різних ситуаціях, Ваше завдання виокремити ті картки на яких діти поводяться гарно, виховано, і на яких картинках справжні бешкетники.
- Молодці, ви всі гарно та вірно розповіли , а тепер пропоную пограти ще в одну гру разом з лисичкою.
- А гра називається - « зроби навпаки» в цій грі потрібно виправити помилки, які навмисно зроблені.
5.Д/г «Зроби навпаки»
Вихователь:
- Добре впоралися з цим завданням і пропоную вам пограти в наступну гру.
6. Д/г «корисна та не корисна їжа»
Вихователь:
- В цій грі вам потрібно розділити картки на дві стопки. На одну скласти картинки з зображенням корисної їжі, а на іншу не корисну. Після цього вам необхідно обґрунтувати чим їжа корисна, і які наслідки може створити шкідлива їжа.

Лисичка дякує діткам ,що ми її навчили ,як себе вести, і яку їжу
потрібно їсти.
Підсумок:
- малята про що ми з вами розмовляли, в які ігри грали.
-як себе необхідно поводити за столом, під час споживання їжі?
-Які продукти корисні, а які шкодять нашому організму?

Автор: 

Вихователь ДНЗ №13 "Гвоздичка" Кравацька О.В.

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі