Користувацький вхід

Альбом: сорти яблуні

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Альбом: Сорти яблуні.
Викладено матеріал по вивченню сортових ознак поширених та комплексностійких до хвороб та шкідників сортів яблуні. Для визначення і підбору сортів яблуні можна використати матеріал з Державного реєстру сортів рослин для поширення в Україні. Альбом містить матеріал для визначення сортів за морфологічними ознаками. Світлини сортів дозволяють обрати сорт за допомогою органів зору. Короткий опис сорту містить походження та характеристику сорту яблуні за біологічними, морфологіфчними ознаками та господарські показники.
Даний альбом можна використовувати при вивченні сортів яблуні у закладах фахової передвищої освіти та вищої освіти, для гурткової роботи і длч використанням садівникам, які планують закладати високопродуктивні сучасні сади в Україні.

Автор: 

Автор: Перекіпська Тамара Олексіївна, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, ВСП "Ерастівський коледж ім. Е.К.Бродського Дніпровського державного аграрно-економічного університету"

Джерело: 

УДК 347.77:633(055)
ББК 67.404.1

0-92
0-92 Державний реєстр сортів рослин придатних для поширення в Україні у 2010 році. Міністерство аграрної політики України, Державна служба з охорони прав на сорти рослин – К.: ТОВ „Алефа”, 2009. Витяг станом на 1.03.10. – с. Видається Державною службою з охорони прав на сорти рослин відповідно до Положення про Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні, затвердженого Постановою КМУ № 686 від 15.05.2003 р.
Андриенко М. и др. Помология. В 5-ти тт. Т.1. Яблоня. Научный редактор Копань В. К. Урожай. 1992г. 352 с., ил.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі