Користувацький вхід

Досвід роботи «Активізація роботи учнів та підвищення мотивації дітей на уроках англійської мови за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

У представленому досвіді розглядаються аспекти впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій під час вивчення англійської мови з метою активізації роботи учнів на уроках та формування стійкої мотивації дітей до вивчання іноземної мови. . Варто відзначити, що таке бачення проблеми є актуальним. В рамках реформи середньої освіти України, зростає важливість володіння іноземними мовами та адаптація людини до життя в інформаційному суспільстві, що надає чудову можливість використання різноманітних технологічних інструментів і ресурсів на уроках англійської мови в школі. . Такий підхід сприятиме розвитку учнівської самоорганізації і самореалізації, появі нових мотивів учіння, підвищенню пізнавальної активності учнів.
У роботі наголошується на перевагах впровадження ІКТ в навчальний процес. Наводяться приклади з практики педагога щодо особливостей їх використання у початковій, середній та старшій школі, тестування, організацію дистанційного навчання , розробки оціночних листів, презентацій, проектів тощо.
Даний досвід демонструє форми й напрямки застосування інформаційно-комунікаційних технологій на уроках англійської мови, за допомогою яких учитель може збагатити зміст уроку, удосконалити рівень володіння учнів мовою, систему оцінювання.
Даний досвід може бути корисним як для вчителів англійської мови, так і для вчителів інших предметних напрямків, оскільки порушене питання є актуальним і потребує всебічного вивчення і обговорення.

Автор: 

Кашеварова Олена Віталіївна, вчитель англійської мови, Соледарська загальноосвітня школа I-III ступенів № 13

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі