Користувацький вхід

Останні публікації

Ранній вік Ліплення + соціум Тема: «Гостей чекаємо,бубличками пригощаємо»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Ранній вік Ліплення + соціум Тема: «Гостей чекаємо,бубличками пригощаємо»
Мета: формувати уявлення дітей про предмети столового посуду (тарілка, чашка) та їх призначення (глибока тарілка для борщу, мілка — для каші); учити використовувати в мовленні узагальнювальний іменник посуд; розвивати елементарні навички сервірування столу, окомір, увагу, мислення, пам’ять, зв’язне мовлення; виховувати бажання виконувати прості трудові доручення з сервірування столу. Викликати бажання частувати ляльку. Вчити ліпити бублик, розкочувати глину прямими рухами,з’єднувати кінці, підтримувати в дітей інтерес до образотворчої діяльності, бажання працювати з пластичними матеріалами; розвивати формоутворювальні рухи рук, вміння долати труднощі; виховувати наполегливість, старанність.
Матеріали та обладнання: іграшковий столовий посуд, шафа для посуду,іграшки-гості,глина , дощечки для ліплення, серветки, іграшка.
План
1. Ігровий момент: вихователь звертає увагу на те, що по сходинках крокують чиїсь ніжки — це до нас ідуть гості.Пропонує показати, як крокують ніжки.Будемо гостей зустрічати,Будемо стіл для частування накривати.Що треба поставити на стіл, щоб почастувати гостей?Діти перелічують посуд, вихователь називає узагальнювальне поняття«посуд».
2. Мовленнєва гра «Назви предмет». Діти по черзі беруть по одному предмету,називають його. Що ти взяв? Для чого потрібен цей посуд?
Потім вихователь демонструє глибоку та мілку тарілки. Ці тарілки одинакові чи різні?— Для чого ця тарілка? (Це глибока тарілка для борщу, супу.) А що можна насипати в цю тарілку? (Це мілка тарілка для каші,картоплі.)Для чого потрібна чашка? Що наллємо в чашку?
3. Ігровий момент: вихователь повідомляє, що лялька не встигла наліпити бубличків для своїх подружок.Пропонує допомогти їй.
4. Розглядання бубликів(колір,форма,величина)
5. Мотивація: «Виготовимо для лялечки бублики, щоб їй було чим годувати своїх подружок».
6. Показ прийому ліплення
7. Підсумок.
Посуд на столі маємо,
Гостей пригощаємо.
Сенсорний розвиток+конструювання Тема:Вантажівка
Мета:розвивати слухову увагу.продовжувати вчити орієнтуватися в кольорах(червоний.жовтий.синій,зелений.
оранжовий) ,вчити дітей під час конструювання накладати кубик на цеглину,розвивати пам'ять,мислення;виховувати цікавість до транспорту.
План
Слухати(магнітофонний запис)шум транспорту -Що це за звук,що так звучить,де можна почути такі звуки
Вихователь завозить іграшкову машину
А у нашої машини
Є і фари, є і шини
Якщо треба, їде прямо
Чи наліво, чи направо
Загуде, розвернеться,
До малят повернеться

Д/ гра «Різнокольорові автомобілі їдуть в гараж»-повторити кольори
Мотивація-побудувати машину для звірят,щоб перевезти вантаж
Показ-на цеглинку покласти кубик
Р/г «Горобчики та авто»

Худ.літ-ра+мовлення Тема. «Автобус»
Мета: продовжувати вчити дітей уважно слухати і розуміти віршований текст; формувати вміння запам’ятовувати слова і фрази вірша виразно, емоційно, з відповідною інтонацією; закріплювати знання дітей про транспорт; розвивати пам’ять, мислення, виразність мовлення, уважність; виховувати інтерес до художнього слова, вміння слухати вихователя та своїх товаришів.
Матеріал: іграшковий автобус, вірш Т. І. Яцкевич «Автобус».
План
1. Ігрова ситуація. Вихователь приносить нову іграшку — автобус. Діти розглядають її.
2. Заучування вірша Т. І. Яцкевич «Автобус».
Це — автобус, знають всі:І дорослі, і малі.Він по місту всіх розвозить.А за це бензину просить.
3. С/гра «Весела подорож»-звуконаслідувати(у-у;др-др;бі-бі;чух-чух)
4. Рухлива гра «Автомобіль».
Мета: формувати правильну і чітку вимову звука [б], [б’], розвивати вміння вимовляти окремі звуконаслідування голосно й тихо; орієнтуватися в просторі. Матеріал: картонні керма (за кількістю дітей), велика і маленька машинки.
Вихователь показує маленьку машинки і запитує, як вона гуде(«бі-і, бі-і»). Потім показує велику машину і каже: «Велика машина гуде голосно, послухайте як (вимовляє звуконаслідування трохи голосніше, ніж зазвичай): «бі-і, бі-і», а маленька гуде тихо(вимовляє впівголоса): «бі-і, бі-і». вихователь пропонує дітям повторити звукосполучення то голосно, то тихо. Потім діти, зображуючи шоферів, бігають по групі з кермом у руках урозтіч, вимовляючи: «бі-і, бі-і».

Автор: 

Годзіневська Олена Іванівна
вихователь ЗДО №7 "Перлинка"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі