Користувацький вхід

Останні публікації

Збірка розумних іграшок. 4 клас

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Назва: Збірка розумних іграшок. 4 клас
Серія: "Граюсь та навчаюсь" Сорока Білобока
Рік випуску: 2008
Жанр: навчально-ігрова програма
Розмір файла: 1.57 гб

До збірки увійшли гарні ігри, які допомагають перейти терни шкільних років, в ігровій формі засвоїти матеріал, який вивчають у 4 класі.

1. Грамотійка та її друзі (українська мова 4 клас)
2. Дитячий тренажер грамотності (українська мова, диктанти)
3. What is your name? (англійська мова)
4. Петрик. Загадкові острови.

Завантажити

Автор: 

??

Спасибі за обучалки. Але, ігри потребують диска! Не можу зрозуміти, як він правильно підписаний. Тому що, створюючи образ, потрібно точну назву диска. По можливості, напишіть, яку назву диска - показує ваш компютер!
Діти дуже люблять такі ігри, і краще запамятовують матеріал.

Запишіть на диск як образ і запускайте з нього. або використовуйте програму DAEMOND TOOLS

В архіві, який Ви завантажили з мережі, є файл з розширенням iso (або nrg). Цей файл є файлом-образом оригінального диску. Що з ним можна зробити?

Є два варіанти.

1. Запускаєте програму Nero Express. Залежно від версії та мови інтерфейсу програми назва потрібної Вам команди може бути дещо іншою, але Ви повинні знайти щось схоже на "Записати диск з образу, раніше записаного на жорсткий диск". Як тільки Ви клацнете мишкою на цю команду відкриється вікно, в якому потрібно буде вибрати файл з розширенням iso (nrg) і натиснути кнопку "Вибрати" (Open). А потім "Запис".
Коли Ви запишете цей диск, його не відрізниш від оригінального і Ви зможете його використовувати для запуску і встановлення цієї програми.

2. Маючи файл з розширенням iso, Ви можете створити на своєму комп'ютері так званий "віртуальний диск". Для цього Вам буде потрібна одна з наступних програм: Nero (версії 7 і вище), Ultra ISO, Alcohol120, Daemon Tools, VirtualCD тощо. Кожна з цих програм має функції для роботи з "віртуальними дисками".

Якщо Ви все зробите правильно (за будь-яким із запропонованих варіантів), то зможете встановити і використовувати цю програму.

P.S. І найголовніше: якщо Вам дійсно сподобається ця (або інша) програма, задумайтесь про людей, які її розробили. Щоб підтримати їх, Ви можете (і маєте!) придбати справжній ліцензійний диск.

Методичний портал | Що робити з образами дисків? (файли *.iso, *.nrg)
Ваші пояснення додано до розділу «FAQ / Питання-Відповіді»
За необхідності, даємо користувачам вищенаведене посилання.

Я дуже вдячний за розясненя. Але, моє питання не зовсім правильно зрозуміли ! З образами я працюю дуже давно , тому що для компактного збереження старих дисків СD на DVD це найкращий спосіб. На жаль в архіві я не бачу образа, а є лише папка "Збірка", я розумію що диск просто скопіювали. Але при цьому потрібно правильно називати папку, вона повинна відповідати назві оригінального диска "буква в букву", інакше створений образ, або диск не буде сприйматися іграми як оригінал. Саме тому повчальна гра "Грамотійка","Дитячий тренажер..." видає запит "Вставте CD" Я ще раз вибачаюсь, але моє запитання залишається в силі.

Заливала на обмінник давно - зараз скачаю і відповім

На жаль, файл дійсно не хоче працювати. Тому поновила посилання. Додала образ диску.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі