Користувацький вхід

Останні публікації

2020-04-06 19:24

"Дидактично-пізнавальні ігри на уроках історії стародавнього світу за темою "Освоєння давньою людиною теренів Європи""

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Даний матеріал містить дидактично-пізнавальні ігри з історії стародавнього світу за темою "Освоєння давньою людиною теренів Європи". Автором розроблено цикл дидактичних ігор таких як: підбери пару (знайди відповідник), історичний диктант, чайнворд, пеаворд (парний кросворд), кросворд, буквенний єралаш, словесний каламбур, тестові завдання та «вгадай».
Вміщені дидактичні ігри, допоможуть учителю здійснювати не тільки закріплення вивченого матеріалу, а також здійснювати подальший поточний контроль над якістю знань учнів на наступних уроках. Подані ігри можна використати також як роздатковий дидактичний матеріал. Запропоновані пізнавальні ігри, вимагають знань фактичного матеріалу підручника з теми та вміння роботи з картою, не є занадто ускладненими, адже надмірно ускладнені завдання збільшують можливість негативного ставлення до інтелектуальних ігор такого типу з боку учнів.

Автор: 

Гарбуз Любов Олександрівна, учитель історії, правознавства, суспільствознаства Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Полтавської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі