Користувацький вхід

Дидактично-пізнавальні ігри інтегрованого курсу "Всесвітня історія. Історія України. 6 клас" : "Культура та вірування людей за первісних часів"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Даний матеріал містить дидактично-пізнавальні ігри з інтегрованого курсу «Всесвітня історія. Історія України» для учнів 6-го класу за темою "Культура та вірування людей за первісних часів". Автором розроблено цикл дидактичних ігор таких як: підбери пару (знайди відповідник), історичний диктант, чайнворд, пеаворд (парний кросворд), кросворд, буквенний єралаш, словесний каламбур, тестові завдання та «вгадай».
Вміщені дидактичні ігри, допоможуть учителю здійснювати не тільки закріплення вивченого матеріалу, а також здійснювати подальший поточний контроль над якістю знань учнів на наступних уроках. Подані ігри можна використати також як роздатковий дидактичний матеріал. Запропоновані пізнавальні ігри, вимагають знань фактичного матеріалу підручника з теми та вміння роботи з картою, не є занадто ускладненими, адже надмірно ускладнені завдання збільшують можливість негативного ставлення до інтелектуальних ігор такого типу з боку учнів.

Автор: 

Гарбуз Любов Олександрівна, вчитель історії, правознавства та суспільствознавства в Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі