Користувацький вхід

Останні публікації

"Дидактично-пізнавальні ігри інтегрованого курсу "Всесвітня історія. Історія України. 6 клас" : "Перші землероби та скотарі на території України""

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Даний матеріал містить дидактично-пізнавальні ігри з інтегрованого курсу "Всесвітня історія. Іторія України. 6 клас" за темою "Перші землероби та скотарі на території України". Автором розроблено цикл дидактичних ігор таких як: підбери пару (знайди відповідник), історичний диктант, чайнворд, пеаворд (парний кросворд), кросворд, буквенний єралаш, словесний каламбур, тестові завдання та «вгадай».
Вміщені дидактичні ігри, допоможуть учителю здійснювати не тільки закріплення вивченого матеріалу, а також здійснювати подальший поточний контроль над якістю знань учнів на наступних уроках. Подані ігри можна використати також як роздатковий дидактичний матеріал. Запропоновані пізнавальні ігри, вимагають знань фактичного матеріалу підручника з теми та вміння роботи з картою, не є занадто ускладненими, адже надмірно ускладнені завдання збільшують можливість негативного ставлення до інтелектуальних ігор такого типу з боку учнів.

Автор: 

Гарбуз Любов Олександрівна, вчитель історії, правознавства та суспільствознавства, Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1

Дякую, гарні матеріали, будуть у пригоді, ось тільки викладаю я російськомовним дітям))) А чого Ви тести віднесли до ігор?
А за печеру Вертеба величезна подяка, не знала про таку)))

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі