Користувацький вхід

Останні публікації

Авторська розробка першого уроку 2013 - 2014 н.р. "Творчі сьогодні - в ім’я завтрашнього дня"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

4

Я обрала форму проведення першого уроку - дискусія з використанням методу шести капелюхів.Оскільки даний метод я широко використовую в своїй практиці. По – перше, раджу самостійно кожному бажаючому вчителю ознайомитися з методикою Едварда де Боно, одного із найвідоміших дослідників механізмів творчості, який розробив метод, який допомагає ефективному мисленню в навчанні дітей та дорослих. Учні вміють висловлювати свої власні думки. За даною методикою школярі стають активними учасниками заходу. Матеріал до уроку доповнено презентацією, в наявності є записи пісень, муз.хвилинка.
На мою думку, у ході підготовки та проведення Першого уроку доцільною буде активна участь батьків. Можливо, саме вони запропонують цікаву ідею щодо теми святкової виховної години і допоможуть дібрати матеріал. Головне, щоб в цей день батьки й діти були об’єднані спільними справами, приємними турботами й емоціями.
До уваги класних керівників я пропоную урок з теми «Творчі сьогодні – в ім’я завтрашнього дня»
Головною його метою є:
створити умови для демонстрації творчих захоплень;
обговорити поняття «творчість», «талант», «креативність»;
збагнути психологічний аспект цієї проблеми;
ознайомитися з прийомами методики шести капелюхів;
формувати здатність особистості дитини до самоаналізу, стимулювати прагнення до самовдосконалення та самореалізації в ім’я завтрашнього дня .
Матеріал уроку підібраний таким чином, що педагог може використати будь-яку частину, додавши власні ідеї та матеріали з урахуванням характерних особливостей учнів класу.
Слід зазначити, що обсяг матеріалів розрахований на те, щоб використання їх не завершилось першим вересневим уроком, а знайшло продовження в подальшій роботі. І наостанок, пам’ятайте, тільки в конкретних справах, активній інтелектуальній і практичній діяльності учні зможуть успішно розвивати в собі творчість, порядність, гідність, винахідливість. Лише тоді вислів «Творчі сьогодні – в ім’я майбутнього!» буде мати глибокий сенс.

Автор: 

Братошевська Світлана Вікторівна, ЗДВР Миколаївської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 29 Миколаївської міської ради Миколаївської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі