Користувацький вхід

Моя країна - Україна

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Дуже гарний кліп про Україну. Картинки підібрані таким чином, що слова пісні і картинки говорять одночасно.

Пісня "Україно", виконує Ірчик зі Львова.

Краще немає в світі, де волошкові квіти
Там пролетіли сонячні літа
Там де лани зелені, там де казкові клени
Я пригорнусь до тебе рідна моя земля.
Приспів :
Україно зорі твої сині
та шляхи безмежні , як моря
Моя люба, рідна Батьківщино
Україно ти моя земля
Знову до тебе лине мрія моя єдина
Хай обминає кривда і журба
Я долечу до тебе іншої не треба
Рідна моя ти ненько, матінко моя.

завантажити

Автор: 

матеріал з інтернету

Ви так "любите" Роладу=)) Прям за нею по п'ятам. Я розумію, що вона могла б і вказувати авторів чи давати посилання на першоджерело, але іноді це займає багато часу, так як користувачі відеохостингу часто заливають їх собі в акаунт.
Якщо хочете допомогти користувачам можливо Ви створите власну публікацію з посиланнями на www.youtube.com?

Олександре, якщо звернули увагу, то посилання не тільки на цей файл. Було в моєму архіві - от і вказав посилання. А про п'яти... У самого не вистачає часу. Хоча є дещо виставити на Методпорталі, але це потім. Дякую!

Крім того, далеко не всі (а точніше 95%, якщо не більше) користувачів не вміють завантажувати з ЮТУБ. А інтернету тим більше немає скрізь у школі, щоб дивитися в он-лайні. Так що Ваші посилання нічого надзвичайно корисного не несуть.

Як завантажувати з ЮТУБА (і не тільки: http://ru.savefrom. На ЮТУБІ швидкість закачування більша, розмір файлу (як правило, мр4) в декілька різів менший, автора відеофайлу також вказано. Здається, правила порталу ніхто не скасовував. Пані Ольго, ви ж у своїх коментарях саме їх і відстоювали неодноразово. Дякую!

Трохи мене випередили - я готував статтю про Ютуб=)))

Разом долучаємося, щоб не було 95%

Всім дякую за коментарі.

Тепер по їх темі

По-перше - не всі вчителі знають як завантажити з YouTube. З моїх знайоимх - 1-2%, з фаайлообмынника - 60-70%. Я бачу скільки людей скачало ролики - це не 1-2, тому викладала все, що знаходила цікаве, готуючись до 1 вересня. Давати посилання на YouTube - потрібно його мати. Я скачую собі матееріал, потім переглядаю, є цікаві речі, є і не дуже... Викладаю тільки цікаві. Повторно шукати їх в інеті - є Savapan (я люблячи - замітьте, не тільки я звернула увагу, що Ви за мною "по п'ятах")

По-друге - з приводу автора ролика. Там де я була впевнена в авторстві - я його вказувала, де ні ... - ви самі розумієте, що в інтернеті власник акаунту і автор роботи - речі зовсім різні.

По-третє - чому файли не дуже малі? Те що вони всі в мр-4 - то факт, тому що це один з найбільш використовуваних видів відео файлів вчителями, а те що розмір не 10-20 мб - це тому, що я брала розмір з кращою якістю - щоб можна було дивитись не тільки з компа, а проектувати на більші площини. Все-таки це 1 урок...

По-четверте - я з великим задоволенням ділилася б в темі, між нами дівчатками названу "лікбезом", з приводу вміння користуватись як обмінниками так і іншими речами, які вмію. Може адмін відкриє такий розділ, щоб було видно з головної? Повірте, публікація, яку Алекс зробив - "піде в небуття" через пару днів...

І по-пяте.. А взагалі і правда, Savapan - може Ви попрацюєте для порталу не тільки в коментах?

«публікація, яку Алекс зробив» додана в FAQ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі