Користувацький вхід

СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ РОБОТИ З ВИВЧЕННЯ ПОТРЕБ І НАДАННЯ ПРАКТИЧНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДИМ СПЕЦІАЛІСТАМ ТА ІНШИМ ПЕДАГОГІЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Анотація
Сучасний період розвитку суспільства ставить нові вимоги до вчителя. Сьогоднішній школі потрібен розумний вчитель, який має не тільки добру теоретичну підготовку, а й здатний до постійного самовдосконалення й професійного росту, учитель, який би відповідав вимогам часу й мав здатність швидко змінюватися та безболісно адаптуватися до швидкоплинного й змінюваного суспільства. Система професійної підготовки вчительських кадрів – це процес, який включає не тільки навчання у вищому навчальному закладі, а практичну діяльність молодого вчителя після закінчення закладу, його адаптацію до професії педагога. Дуже часто теоретичні знання та уявлення про роботу майбутнього педагога не повністю відповідають реаліям сьогоднішньої школи та сучасних учнів, що викликає певні потреби і запити у молодих педагогічних працівників. З метою їх задоволення адміністрація школи повинна забезпечити створення системи роботи з вивчення потреб і надання практичної допомоги молодим спеціалістам та іншим педагогічним працівникам Ця система має бути направлена на становлення початківців як педагогів-професіоналів та закріплення їх у школі.
Від того, як пройдуть перші роки педагога-початківця, залежить чи залишиться ця людина в освіті і чи пов’яже вона свою діяльність з дітьми.
В даній роботі вміщені практичні рекомендації щодо вивчення потреб і надання практичної допомоги молодим спеціалістам та іншим педагогічним працівникам.
Рекомендовано директорам школи, заступникам директорів, учителям-наставникам

Автор: 

Петрик Людмила Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель географії Першотравенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Нікопольського району Дніпропетровської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі