Користувацький вхід

7 КЛАС УРОК №16 - Контрольна робота №3

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.




--------------------------------

Урок №16.Контрольна робота №3.

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, перевірити знання учнів з теми «Алгоритми з розгалуженням та передумовою» ;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: перевірка знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Сьогодні Вам доведеться плідно попрацювати, а саме відтворити всі знання які ви отримували з теми «Алгоритми з розгалуженням та передумовою». Тому поки що у вас є 10 хвилин на повторення.

IV. Самостійне виконання завдань

Варіант 1
Що таке тіло циклу і заголовок циклу?
Чому висловлювання “Якщо – то” і “Якщо – то – інакше” називаються умовними?
Чим відрізняється розгалуження від циклу?
Що означає ромб в позначенні алгоритму блок-схем?
Що означає оператор повторювати поки?
Що означає оператор не?
Складіть блок схему до дій: Суму чисел “a” і “b” поділити на 2
Складіть блок схему до дій: Якщо число “а” більше 100 то від нього відняти 50 інакше додати 150
Складіть блок схему до дій: Данилко вирішив допомогти тату забити гвіздок в поличку.

Варіант 2
Як називається цикл який входить в тіло іншого циклу?
Як перевірити істинним чи хибним є умовне висловлювання “Якщо – то – інакше”
Чим відрізняється лінійний алгоритм від циклічного?
Що означає прямокутник в позначенні алгоритму блок-схем?
Що означає оператор завжди якщо?
Що означає оператор доторкається?
Складіть блок схему до дій: Різницю чисел “a” і “b” помножити на “7”
Складіть блок схему до дій: Якщо число “а” менше 777 то до нього додати 3 інакше відняти 7
Складіть блок схему до дій: Ганнуся вирішила допомогти бабусі вимити забруднене вікно.

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

V. Підбиття підсумків уроку

VI. Домашнє завдання

---------------------------------
Якщо Ви бажаєте завантажити до цього конспекту презентацію та відео фізкультхвилинку перейдіть за посиланням нижче
Всі матеріали безкоштовні та розповсюджуються у вільному доступі

Автор: 

Цупа Василь
Сайт VsimPPT

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі