Користувацький вхід

6 КЛАС УРОК №4 - Форми подання алгоритмів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.




--------------------------------

Урок №4.Форми подання алгоритмів. Базові алгоритмічні структури: структура слідування.

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити будувати алгоритми за допомогою блок-схем;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Scratch

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

1. Що таке алгоритм?

2. Якими способами можуть подаватися команди виконавцям? Наведіть приклади.

3. Для чого використовують команди «Зберегти» і «Зберегти як»? Як їх можна виконати в редакторі презентацій? Яка відмінність у їх виконанні?

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Сьогодні ми навчимось графічно будувати алгоритми за допомогою блок-схем

IV. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

V. Фізкультхвилинка

А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попробуємо повторити всі ці дії які будуть нам демонструвати герої на екрані (відео фізкультхвилинка)

VІ. Усвідомлення набутих знань

VII. Формування вмінь та навичок

Практичне завдання

Відкрити проект на Робочому столі «Завдання для 6 класу» та відредагувати скрипт за допомогою ножиць і дублювання так, щоб спрайт зміг зобразити квадрат

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIII. Підбиття підсумків уроку

1. Наведіть приклади алгоритмів, які ви вивчали на уроках математики.

2. Складіть блок-схему наведеного алгоритму. Виконайте його.

1. Знайдіть суму чисел 1 і 3.

2. Додайте до одержаної суми число 5.

3. Додайте до останньої одержаної суми число 7.

4. Додайте до останньої одержаної суми число 9.

5. Запишіть результат у зошит.

3. Є повна посудина місткістю 8 літрів і дві порожні посудини місткістю 3 літри і 5 літрів. Складіть блок-схему алгоритму одержання в одній з посудин 2-х літрів рідини.

ІХ. Домашнє завдання

Підготуватись до практичної роботи

---------------------------------
Якщо Ви бажаєте завантажити до цього конспекту презентацію та відео фізкультхвилинку перейдіть за посиланням нижче
Всі матеріали безкоштовні та розповсюджуються у вільному доступі

Автор: 

Цупа Василь
Сайт VsimPPT

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі