Користувацький вхід

Останні публікації

Теорія і практика в реалізації компетентнісного підходу на уроках української літератури. Навчально-методичний посібник для вчителів загальноосвітніх шкіл .

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Косолап О.О. Теорія і практика в реалізації компетентнісного підходу на уроках української літератури. Навчально-методичний посібник для вчителів загальноосвітніх шкіл . – Селидове , 2015.

Посыбник складається з двох частин. У першій вміщено короткі теоретичні відомості про інноваційні технології , розкрито одну з них та спрогнозовано наслідки її впровадження у навчально-виховний процес Селидівської загальноосвітньої гімназії. У другій частині наведено приклади завдань, що формуватимуть окремі ключові та предметні компетентності школяра, зразки різних видів культуротворчих завдань з літератури розвитку особистості учня, які спрямовують навчальну діяльність учня на інтерпретацію (трансформацію, алюзію тощо), що реалізують емоційно-ціннісну, літературознавчу, культурологічну, компаративну змістову лінії літературної освіти . Подано фрагменти уроків з української літератури з прикладом культурологічного аналізу художнього тексту, порівняльного аналізу художнього твору з творами інших видів мистецтв, з використанням технології розвитку критичного мислення.

Автор: 

Косолап Олена Олексіївна. Вчитель української мови та літератури
Селидівської загальноосвітньої гімназії

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі