Користувацький вхід

9 КЛАС УРОК №19 - Основи Інтернету

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.




--------------------------------

Урок №19.Основи Інтернету.

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, ознайомити зі структурою інтернету;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення раніше вивченого матеріалу

1. Що таке глобальна мережа?

2. Назвіть відомі вам мережні протоколи. Яке їх призначення?

3. Що таке сервер? Назвіть і поясніть відомі вам функції серверів.

4. Що таке шлях до файлу?

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Сьогодні ми на уроці познайомимось з тим як все ж таки будується всесвітня мережа Інтернет.

IV. Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)

Мережа Інтернет (англ. inter- між, network- мережа, об’єднана мережа) - це найбільша та найвідоміша з глобальних мереж, що об’єднує комп’ютери і комп’ютерні мережі на основі протоколів TCP/IP

Основою апаратної структури мережі Інтернет можна вважати Backbone (англ. backbone- хребет) або vBNS (англ. very-high-performanceBackboneNetworkService- надшвидкісна опорна мережна послуга) - високо- швидкісні магістральні канали передавання даних.

Адреса ресурсу в мережі, яка записана з використанням слів або їх скорочень, що розділені крапкою, називається доменним іменем.

Адреса інформаційного ресурсу в мережі називається його І • І URL-адресою (англ. Uniform (Universal) Resource Locator - уніфікований (універсальний) вказівник місцезнаходження ресурсу).

V. Фізкультхвилинка

VІ. Усвідомлення набутих знань

VII. Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIII. Підбиття підсумків уроку

1. З чого складається мережа Інтернет?

2. Які організації називають первинними провайдерами?

З. Поясніть, яким чином відбувається розширення мережі Інтернет.

4. Чим, на вашу думку, викликане стрімке зростання кількості комп’ютерів, підключених до мережі Інтернет, та її користувачів?

5. З чого складається ІР-адреса у стандарті IPv4? Наведіть приклади ІР-адрес.

6. Яким способом можна переглянути ІР-адресу комп’ютера у локальній мережі?

7. Що називається доменним іменем? Наведіть приклади доменних імен.

ІХ. Домашнє завдання

Опрацювати матеріал в підручнику на сторінках 169-177

---------------------------------
Якщо Ви бажаєте завантажити до цього конспекту презентацію та відео фізкультхвилинку перейдіть за посиланням нижче
Всі матеріали безкоштовні та розповсюджуються у вільному доступі

Автор: 

Цупа Василь
Сайт VsimPPT

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі