Користувацький вхід

Фронтальне логопедичне заняття для дітей старшої групи із застосуванням ТЗН та елементів пісочної терапії на тему: «Продукти харчування. Диференціація звуків [Н] - [М]»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Тема: «Продукти харчування. Диференціація звуків [Н] - [М]» (із застосуванням ТЗН та елементів пісочної терапії)
Мета: Виховувати правильне відношення до продуктів харчування, розуміння важливості вживання корисних продуктів та небезпеки для здоров’я людини від небезпечних неякісних продуктів; виховувати і стимулювати інтерес та увагу до власної мови і мови оточуючих.
Розвивати загальну, дрібну, артикуляційну моторику; фонематичні процеси (слухову увагу, слуховий контроль, процеси звукового аналізу), розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу, уяву. Розвивати та удосконалювати зв’язне мовлення.
Актуалізувати знання дітей про звуки в українській мові, про місяці зими, дні тижня, а також знання з даної теми; розвивати вміння розрізняти звуки [М]-[Н] за артикуляційно-акустичною ознакою, вправляти дітей у складанні речень за опорними словами, поданими у початковій формі в різній послідовності.
Обладнання: картинки з лексичної теми «Продукти харчування», пісочниця, букви Н, М; артикуляційні профілі вимови звуків [Н], [М]; дві ляльки, мультфільм «Супер-їжка» (https://www.youtube.com/watch?v=Jg72QggYyks), дидактичний кубик, м’яч; екран (теле-, проектор).

Автор: 

Остринська Ліна Володимирівна, вчитель-логопед Бородянського дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садок №10) "Казка"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі