Користувацький вхід

Останні публікації

Леся Українка. Життя і творчість Презентація

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

5

Презентація розповість про життя і творчість Лариси Петрівни Косач

Автор: 

Філонова Людмила Михайлівна. Викладач української мови і літератури ДПТНЗ "ЧВПУ" м. Чернігів

Я мабуть щось не так роблю - у мене не відкриваються мої ж презентації. Багато папок скачується, а де серед них шукати потрібну - не розумію. Але не тільки з моїми роботами це відбувається, на жаль

Раджу піти найпростішим шляхом:замість zip, скачавши файл, вставте, перйменуйте на свій файл - ppt. І все буде гаразд. Успіхів! А Вам дякую за роботу!

Якщо файл був заархівований, переіменування розширення нічого не дасть. Якби Ви дали посилання на матеріал, який Ви скачували - тоді спробувала б Вам допомогти

Не погоджуюся! Я саме так зробила і мала змогу ознайомитися із вмістом презентації з 40 слайдів, яка мені дуже сподобалася ! Спробуйте, усе в мене вийшло і не вперше. Успіхів іще раз!
P.S. До речі, от шкода тільки, що Ви не долучили мп-3 файли, тому доведеться підшуковувати і вставляти самостійно. А так - усе гаразд.

Я ЩЕ НЕ МОЖУ ДОЛУЧИТИ M-3 ФАЙЛИ, ВИБАЧТЕ, БУДЬ ЛАСКА. САМЕ ЧЕРЕЗ ЦЕ НЕ МОЖУ ОПУБЛІКУВАТИ ЩЕ БАГАТО СВОЇХ РОБІТ. ОСОБЛИВО ТЕСТИ - ТРЕНАЖЕРИ НІЯК НЕ ДОДАЮТЬСЯ ДО ПРЕЗЕНТАЦІЇ... У МЕНЕ

спробуйте архівувати матеріал в один архів і заливати на обмінник

Як уже рекомендував Данилович, щоб не губилися звукові файли:
«...при збереженні презентації в меню "Файл" виберіть опцію "Подготовить для компакт-диска". При цьому створюється папка куди поміщається все.»

Або просто додайте крім презентації і необхідні звукові файли.

Не погоджуюся! Я саме так зробила і мала змогу ознайомитися із вмістом презентації з 40 слайдів, яка мені дуже сподобалася ! Спробуйте, усе в мене вийшло і не вперше. Успіхів іще раз!

Дивно, але якщо у вас виходить - робіть так і далі. Але у мене не вийшло...

milami, ваші презентації залиті незаархівавані. Тому розшитення має бути таким, як вказано у публікації. В даному випадку це pptx

Тільки що завантажила Вашу презентацію з цієї публікації - відкрилася без проблем...

Велике спасибі за поради... Буду тренуватися...

milami, спробуйте один із способів:
1. відкрити СКАЧАНУ презентацію не подвійним кліком лівою кнопкою мишки, а через контекстне меню - клік правою кнопкою - «Відкрити за допомогою» - оберіть PowerPoint.
2. запустіть програму PowerPoint, і вже З НЕЇ, через меню Файл - Відкрити, оберіть файл.

(Тобто, я підозрюю, що за промовчанням у Вас файл .pptx відкривається не програмою Microsoft Office PowerPoint, а архіватором. А оскільки нові формати Microsoft Office .xlsx, .docx, .pptx за своєю суттю і є архівами, то Ви бачите їхню внутрішню структуру з кількох файлів і папок)

ПОТРЯСАЮЧЕ!! ДЯКУЮ!! ДІЙСНО - ОДНИМ КЛІКОМ УСЕ ВІДКРИЛОСЯ!!! ЩЕ РАЗ - ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі