Користувацький вхід

Віртуальна подорож.Наш рідний край.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

МАТЕМАТИКА 3 КЛАС
ТЕМА:Вивчені випадки ділення круглого числа на кругле способом добору.
Складені задачі на 2-3 дії,які є комбінацією вивчених видів задач.
МЕТА:узагальнити вивчені випадки ділення круглого числа на кругле способом добору;вдосконалювати навички розв'язування складених задач;розвивати мислення; виховувати інтерес до математики.
ХІД УРОКУ
1.Організаційний момент
Ми з вами навесні збираємось поїхати до Полтави.Сьогодні ми вирушемо в віртуальну подорож.
Ви всі знаєте,щоб подорожувати,потрібні кошти.(роздаю монетки з передбаченням)
Якщо готові-в путь!
Перш ніж виїхати з Котельви, розкажімо про свій край.
Дивіться яка красива та велика наша Котельва з висоти пташиного польоту. Мабуть високо був фотограф.
-Які міри довжини ви знаєте? Назвати від найменшої до найбільшої.
Нашій Котельві аж 432 роки.
-Які цифри використано для запису числа.Записати всі варіанти чисел,які можна скласти з даних цифер.Підкреслити найменше число,обвести найбільше.
Усно розкласти числа на розрядні доданки.
Проїзджаємо повз пам'ятник Ковпаку.Це легендарний партизанський командир.
В цьому році будемо святкувати 130 років з дня його народження.
-Що ви знаєте про число 130?
Тепер минаємо нашу Троїцьку церкву,якій близько 200 років.А інша церква Котельви має 2 роки.
-У скільки разів старіша Троїцька церква?
Ми виїхали з Котельви! Доки доїдемо до слідуючої зупинки,пропоную погратися.
-Гра “День-ніч”(усний рахунок)
7*7-9:5*100:10=80
2*5*10+50:10+10*10=250
Ми приїхали до Диканьки.Всіх подорожніх зустрічає арка.Неподалік неї Миколаївська церква,далі бузковий гай,та кочубеївські дуби,яким понад 300 років.
-Як поділити число 300 на 100 використовуючи спосіб добору?
-Який простіший та раціональніший спосіб ви знаєте?(читаємо правило в підручнику)
Гра “Передай естафету”-завд.858
Щоб дізнатися,куди ми ще заїдемо по дорозі до Полтави попрацюємо в групах
200:20=10(і) 10*40=400(н) 600:600=1(о)
20*10=200(ш) 2*30=600(е) 400:200=2(п)(записати результати в порядку зростання)
В селищі Опішне є дуже відомий музей кераміки.Ми в ньому вже були.Також були на майстер класах по виробленню іграшок та горщиків.
Отже завдання від майстрів-гончарів.
Задача
6 дітей за 2 години зробили 120 горщиків.Скільки горщиків зробить 1 дитина за 4 години?
Фізкультхвилинка
27,19,4,9,12,48,100,5,17,22,18
якщо число ділиться на 2-плескаємо,на 3-присідаємо,не ділиться на жодне-руки' вгору
Пам'ятаєте ми ще були на ярмарку,де продавались різні сувеніри.
Задача
На ярмарку в селищі Опішному хлопці 3-в класу витратили 400 гривень на різні
сувеніри.А дівчата витратили у 10 разів менше.Скільки грошей витратили учні разом?

А ось і красуня Полтава! В центрі міста Корпусний парк,театр імені Гоголя.
Ми відвідаємо краєзнавчий музей та музей авіації.Як же все-таки вабить нас невідоме! До речі про невідоме! Завдання860
х*100=200 200:х=100
Коли поглянути на Полтаву з висоти-бачимо,що вона побудована квадратами,ніби в зошиті в клітинку.Спробуймо й ми!(побудова за клітинками фігури під диктовку вчителя)
-Завд. 863-усно
Підсумок
Який спосіб ділення трицифрових чисел вчили? Як потрібно ділити на 10,100?
Чи сподобався урок? Чи справдилися передбачення?

Автор: 

Супруненко Наталія Володимирівна,вчитель початкових класів,Котелевська гімназія №1

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі