Користувацький вхід

Програмований тестовий контроль на уроках виробничого навчання з підготовки професій сільськогосподарського напрямку

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Одним із важливих методів навчання є уроки виробничого навчання, які розширюють і поглиблюють теоретичні знання учнів, забезпечують їх закріплення практичною діяльністю в лабораторіях, майстернях, прискорюють використання засвоєних знань для формування професійних умінь та навичок.
Контроль являється невід’ємною частиною процесу навчання. Суть його полягає в виявленні рівня засвоєння знань учнями, який повинен відповідати обов’язковому мінімуму навчання, а також вимірювати ефективність навчального процесу та успішності учнів.
Програмовані тестові завдання розроблені для допомоги майстрам виробничого сільськогосподарського напрямку навчання професійно-технічних навчальних закладів у проведенні уроків виробничого навчання та якісного відпрацювання учнями вправ і навчально-виробничих робіт.
Зміст роботи складено у повній відповідності до типових навчальних програм виробничого навчання відповідних розрядів, взятих із Державного стандарту професійно-технічної освіти.
Розроблені майстром тестові завдання з підготовки професій сільськогосподарського напрямку стимулюють навчальну діяльність учнів, розвиток розумових здібностей, їх мислення, пам’яті, виробленню уважності, спостережливості.
Матеріал розробки систематизований, рекомендований для майстрів виробничого навчання з підготовки професій сільськогосподарського напрямку. Завдяки вдало підібраним формам тестового контролю на уроках виробничого навчання, що представляються у методичній розробці, дозволяє зробити урок цікавим, ефективним та ергономічним.
Дана методична розробка заслуговує на увагу, буде корисною для навчального процесу, у використанні та практиці майстрів виробничого навчання з професій сільськогосподарського напрямку та учням ПТНЗ.

Автор: 

Педоренко Сергій Андрійович, майстер виробничого навчання,
ДНЗ "Буцький політехнічний професійний ліцей"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі