Користувацький вхід

Конспект узагальнюючого заняття з англійської мови середньої групи на тему: "Кольори"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Тема :Кольори
Мета: повторити і закріпити знайомий лексичний матеріал, розвивати монологічне та діалогічне мовлення, виховувати інтерес та любов до англійської мови, розвивати фонематичний слух.

Завдання:
-закріпити вивчений матеріал, граматичні конструкції: « Hello», «I am ….», «Good bye», «What’s your name?», «It’s my name», «Come in», назви кольорів: red, white, black, grey, green,blue.
-вчити узгоджувати дії зі словами.
-розвивати фонематичний слух, логічне мислення, сприймання, артикуляційний апарат.
-виховувати посидючість, допитливість, бажання до вивчення англійської мови, організованість, увагу, пам’ять, любов до іноземної мови.
Матеріали: хатинка, м’ячик, диск з записом пісні «Hello».

Хід заняття

Привітання: - Доброго ранку, діти! (Hello,children!)
- Hello!
Пам’ятаєте до нас приходив друг з іншої країни Вінні? – Так!
Сьогодні Вінні знову прийшов до нас в гості і буде допомагати нам вчити англійську.

Фонетична зарядка.

- А зараз давайте трошки потренуємо наші язички разом з нашем гостем, Вінні.
Кожного дня Вінні робить багато справ. Вранці він протирає дзеркало, але спочатку він подихай на нього: [h-h-h].
Потім він дивиться в дзеркало і дивується який же він симпатичний: [ou-ou-ou].
Від цього в нього дуже підвищується настрій і він співає: [e-e-e, he-he-he, l, l, l, lou-lou-lou, he-lou, he-lou, he-lou].
Йому так подобається ця пісенька, що він забуває про час. Він дуже засмучується, коли бачить,що спізнюється до сніданку: [ai-ai-ai].
На сніданок Вінні обожнює їсти мед:[em-em-em]. Мед надзвичайно смачний і Вінні радіє: [ai-em, ai-em, ai-em].
Тигр дуже любить лякати Вінні. Він кричить за дверима страшним голосом:
[g-g-g].
Часто приходить в гості до Вінні Пятачок.Він дуже втомився і тяжко дихає: [u-u-u]. Він стукає в двері: [d-d-d], [gud- gud- gud].
Топає ножками щоб встряхнути пилюку [b-b-b] і заходить в дім. Друзі дуже раді зустрічі.
А коли вони прощаються вони співають : [ai-ai-ai][bai-bai-bai]['gud' bai] ['gud' bai] ['gud' bai].

Повторення і закріплення матеріалу.
- Дітки, Вінні запрошує нас до себе в гості. Підемо до Вінні?- Так! Але в нашого англомовного друга є декілька правил і якщо ви їх не виконаєте, то не зможете зайти до нього в казковий будиночок.
Отож, давайте уважно послухаємо правила Вінні, для того щоб потрапити до нього в гості:
- Коли ми підійдемо до будиночка, кожен з вас має постукати і сказати « Hello!» (Привіт), а хазяїн будиночку (Вінні) буде запитувати: «What’s your name?» (як тебе звуть?) і якщо ваші відповіді будуть правильними, тоді ви зможете зайти до Вінні в будиночок, а якщо не правильно, то в будиночок не пускають.
Підходить до будиночку Даша, стукає та каже - « Hello!», а Вінні запитує «What’s your name?», Даша відповідає «I am Dasha». Вінні запрошує в будиночок і каже :«Come in!» . Якщо відповідь не правильна, то в будиночок не можна заходити.

Гра повторюється декілька разів, поки всі не зайдуть до будиночка. Після того як діти зайшли до будиночка, всі співають пісню «Hello».

- Дітки, дивіться, який яскравий будиночок у Вінні. Тут стільки яскравих кольорів. Вихователь вказує на певний колір і запитує:
What color is it?
Діти відповідають:
It is red.
It is green.
Фізкультхвилинка:
Hands up! - Clap, clap.
Hands down! - Shake, shake.
Step left! - Clap, clap.
Step right! - Clap, clap.
Turn yourself around! - And clap,clap,clap!

Ігри.

Гра «Хто швидше?». Дітям по черзі кидають м’ячик,вихователь запитує «What’s your name?», кожен повинен швидко назвати своє ім’я на англійській мові, гра повторюється 2-3 рази.

Гра «Незнайомці». Діти уявляють, що серед них є англомовні гості, сідають навпроти один одного, вітаються і представляють себе (вихователь обирає, хто буде незнайомцем), потім діти міняються ролями і гра повторюється.

Автор: 

Бабак Тетяна Володимирівна,вихователь Богданівської філії опорного закладу Васильківського НВК №1 ім.М.М.Коцюбинського Васильківського району,Дніпропетровської області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі