Користувацький вхід

Пректні технології у формуванні екологічної грамотності учнів

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Інноваційні процеси в освіті передбачають побудову системи цінностей, яка є основою навчання, виховання і розвитку дітей на всіх етапах шкільної освіти. Домінуючим напрямком екологічної освіти в світлі освітніх реформ є формування екологічної грамотності учнів .
Сучасний зміст екологічної освіти в Україні — це науково обґрунтована система загальнокультурних і громадянських компетентностей та сукупність соціально значущих якостей особистості, що характеризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, природи, самої себе. У цій системі особливе місце належить школі — найважливішій ланці становлення особистості.
Організація навчально-виховного процесу на засадах проектної педагогіки з залученням усіх його учасників забезпечує можливість: змістовного наповнення програми виховання з урахуванням вікових особливостей учнів; формування фундаментальних екологічних знань, екологічного мислення і свідомості, реалізація у процесі роботи особистісно орієнтованого та компетентнісного підходів; оптимального поєднання форм роботи у співпраці з учнями та батьками.
В роботі розглянуті питання формування екологічної грамотності учнів, через усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоровя людини, шляхом впровадження проектних технологій.

Автор: 

Голуб Галина Михайлівна
вчитель хімії та біології
Куп’янської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №4 імені Героя Радянського Союзу М.Ф. Хімушина Куп’янської міської ради Харківської області

Джерело: 

1. osvita.ua
2. solonicevka-school2.edu.kh.ua/
3. https://www.slideshare.net/ssusere62942/ss-55349170
4. studentbank.ru/view.php?id=2499
5. www.nvk48.ks.ua/index.php/.../ekolohichne-vykhovannia

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі