Користувацький вхід

Річна аналітична довідка за результатами моніторингу динаміки досягнень вихованців закладу за освітньою лінією «Дитина в соціумі»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Головним  завданням реалізації освітньої лінії  «Дитина в соціумі»  за Базовим компонентом дошкільної освіти – розкрити дитині соціальний світ і допомогти їй здобути  соціальний досвід, зрозуміти своє місце у соціумі як активного учасника.
З метою отримання цілісного уявлення про рівень розвиненості та вихованості дітей певної вікової категорії, зіставлення фактично досягнутих результатів із очікуваними за вищезазначеною освітньою лінією було проведено моніторинг динаміки розвитку досягнень вихованців закладу за освітньою лінією «Дитина в соціумі».

Автор: 

Ліхачова Людмила Вікторівна
соціальний педагог
комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №1» Харківської обласної ради (дошкільний підрозділ)

Джерело: 

Законів України «Про дошкільну освіту» (ст. 22),
Постанови Кабінету Міністрів від 14.12.2-11 № 1283 «Про затвердження порядку проведення моніторингу якості освіти»,
Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція),
регіональної програми «Моніторинг якості дошкільної освіти» (Рекомендовано методичною радою Харківської академії неперервної освіти (протокол №4 від 19.12.2013)
«Вчимося спілкуватися». Взаємодія дошкільників та дорослих: комплексна корекційно-розвивальна робота/Л.Адаменко.-К.:, 2013 Бібліотека «Шкільного світу»

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі