Користувацький вхід

Конспект заняття з логіки в середній групі"Чарівна країна фігур"

  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '2:94a84c7cd77e6c796d2b66a35eca9843' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p>Конспект заняття з математики в середній групі \"Чарівна країна фігур\"<br />\nЩоб звичайне заняття стало цікавим і захоплюючим потрібно додати в нього сюжет якоїсь гри і всі діти заинтерисуются виконанням завдань із задоволенням!!!<br />\nКонспект заняття з математики.<br />\nТема: Подорож до стану: Геометричних фігур. ( закріплення.)<br />\nВікова група: Середня група.<br />\nФорма спільної діяльності: інтегроване заняття.<br />\nФорма організації: групова.<br />\nНавчально методичний комплект: математика в дитячому садку 4-5 років/ Автор-состовитель - В.П. Новікова.<br />\nМета: Вчити розрізняти і наназывать такі геометричні фігури: квадрат, коло, трикутник, прямокутник, упражненять в рахунку; вміти орієнтуватися в простронстве.<br />\nЗавдання:<br />\nНавчальні:<br />\nРозширювати знання дітей про фігури. Вчити групувати їх за кольором, величиною.<br />\nРозвиваючі:<br />\nРозвивати спостережливість, уважність.<br />\nРозвивати пам\'ять, мислення і мова.<br />\nВиховні:<br />\nСприяти вихованню колективізму і взаємодопомоги при роботі в команді.<br />\nСтимулювати інтерес до математики.<br />\nВиховувати навички культурної поведінки в суспільстві.<br />\nМатеріали:<br />\nДля дітей - картка з чотирма смужками, гуртки (великі і маленькі) чотирьох кольорів: зелені, сині, жовті, червоні; геометричні фігури.<br />\nДля вихователя: Чотири кошики з наклейками фігур ( наприклад - перша кошик трикутник, друга квадрат...) Геометричні фігури за кількістю дітей різного кольору. Чотири мішечка різного кольору : зелений, синій, жовтий, червоний. Три ключа. М\'яка іграшка.<br />\nХід заняття.<br />\nВихователь запрошує дітей на килимок всі хлопці підходять встають в коло в центрі кола знаходиться вихователь і пропонує їм вирушити в країну не просту, а чарівну - геометричну і в цій країні все складається з фігур. Вхід в цю країну зачарований для того щоб розчаклувати вхід в чарівну країну потрібно отримати три чарівних ключа.<br />\nВ: Запрошую всіх дітей<br />\nУ шлях швидше відправиться<br />\nВас чекають випробування<br />\nСкладні завдання.<br />\nШлях наш буде довгий з перешкодами. Хлопці ви готові вирушити в таку подорож?<br />\nД: Так готові.<br />\nВ: В такому випадку можна відправитися в шлях дорогу. Вихователь разом з дітьми підходить до першого столу. На столі лежать геометричні фігури.<br />\nВ: Наше перше завдання: На столі лежать різні фігури необхідно по черзі брати по одній фігурі і називати їх.<br />\nД: Кожен по черзі бере фігуру зі столу і чітко називає ту фігуру, яку взяв.<br />\nВ: Молодці хлопці, ви все правильно відповідали. Ми правильно пройшли перше завдання шлях в нашу країну стає коротше ми отримали наш перший ключ. (ключ лежав під останньою фігурою.) Переходимо до другого завдання:<br />\nНа стільчиках у групі стоять чотири кошики на кожній приклеєні фігури( коло, квадрат, трикутник, прямокутник)<br />\nУ: Хлопці у кожного з вас в руках фігури наше завдання згрупувати всі фігури за величиною. Для цього у кого квадрати встаньте до кошика з квадратом. У кого кола встаньте до кошика з колом. У кого прямокутники встаньте до кошика з прямокутником. І у кого трикутники встаньте до кошика з трикутниками.<br />\nД: Знаходять свої кошики і встають.<br />\nУ: Хлопці якщо ви готові підніміть вгору свої фігури. Молодці тепер покладіть фігури у свої кошики. І в одній з кошиків діти знаходять другий ключ. Тепер ми можемо просуватися далі.<br />\nПідходять до килимка а там весь килимок усипаний різними фігурами різного кольору. ( поки діти виконували завдання молодший вихователь висипав фігури на килимок.)<br />\nНа килимку лежать чотири мішечка різного кольору.<br />\nУ: Хлопці це наше останнє завдання. Для того щоб отримати третій ключ вам необхідно зібрати і згрупувати фігури за кольором потім скласти їх в мішечки.<br />\nД: Виконують завдання і в одному з мішечків знаходять третій ключ.<br />\nВ: Молодці хлопці ви впоралися із завданням. Чарівна країна расколдована!!!<br />\nХлопці поки країна була зачаклована в магазині «посуду» всі чашки переплутали полиці потрібно допомогти навести порядок в магазині для цього сядьте за столи у кожної дитини картка з чотирма смужками і 14 гуртків.<br />\nВихователь пояснює. « Це( показує на гуртки) Великі і маленькі чашки.<br />\nЇх треба розставити по полицях хто як хоче»<br />\nВаріанти можуть бути такими:<br />\n-гуртки лежать у безладі на кожній полиці;<br />\n-гуртки лежать на двох полицях (великі і маленькі)<br />\n-гуртки розкладені за кольором на чотирьох полках.<br />\nВихователь запитує у кожного, як він розклав чашки і на якій полиці їх більше на який-менше.<br />\nМожна запропонувати дітям розкласти їх так, щоб на кожній полиці стояли «чашки» одного кольору. Запитайте будь «чашок» більше: червоних або синіх; жовтих або зелених.<br />\nВ: Молодці хлопці навели порядок в магазині тепер жителі чарівної країни зможуть прийти в магазин і легко вибрати чашки. Пропонуємо вам прибрати іграшки і відправитися на прогулянку там буде ще багато цікавого.<br />\nНа вулиці можна провести гру: « Наиди заховану іграшку.»<br />\nЗа допомогою лічилки вибирається ведучий:<br />\nЧайки жили біля причалу,<br />\nЇх річка водою качала.<br />\nРаз, два, три, чотири, п\'ять-<br />\nДопоможи їх порахувати.<br />\nВедучий виходить за двері. Діти ховають іграшку. Щоб її знайти, ведучому дають напрямки: «Іди від гойдалки до пісочниці, від пісочниці поверни направо, зроби три кроки і там шукай»<br />\nВаріанти гри: Вихователь позначає напрямок асфальті стрілками різного кольору.: Дитина вказує напрям: « З початку йди туди, куди показує синя стрілка, потім пройдеш три кроки і там шукай.»<br />\nПри повороті дитина повинна сказати, куди він повернув: направо чи наліво.<br />\nГра проводиться декілька раз за бажанням дітей.</p>\n', created = 1738216369, expire = 1738302769, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '2:94a84c7cd77e6c796d2b66a35eca9843' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:da6f2f73922e90b923434148c93874e1' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p>Арляпова Наталія Миколаївна,<br />\nвихователь, ЗДО № 5 \" Золота рибка \"<br />\nм. Первомайськ</p>\n', created = 1738216369, expire = 1738302769, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:da6f2f73922e90b923434148c93874e1' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '2:0ced0ef91163b154994897597fd5f6ab' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p><a href=\"/node/4697\" title=\"Отримати до атестації сертифікат на підтвердження публікації\">Сертифікати Методичного порталу. Умови, правила та порядок замовлення</a></p>\n<p><a href=\"/sertif/reestr-e\" title=\"Реєстр електронних сертифікатів Методичного порталу. Отримати сертифікат до атестації швидко і безкоштовно\">Реєстр електронних версій сертифікатів</a></p>\n<p><a href=\"/sertif/reestr-p\" title=\"Сертифікат на підтвердження публікації на Методичному порталі (до атестації вчителів) з печаткою та QR-кодом поліграфічної якості\">Реєстр заявок друкованої (платної) версії сертифіката. </a></p>\n<p><a href=\"/node/2277\" title=\"\">Замовлення сертифіката (докладна інструкція)</a></p>\n<!--\n<a href=\"/node/5840\" title=\"\">Сертифікати Методичного порталу. Питання - відповіді</a>\n--><!--\n<a href=\"/node/5840\" title=\"\">Сертифікати Методичного порталу. Питання - відповіді</a>\n--><!--\n<a href=\"/node/5023\" title=\"\">Як роздрукувати електронну версію сертифіката</a>\n--><!--\n<a href=\"/node/5023\" title=\"\">Як роздрукувати електронну версію сертифіката</a>\n-->', created = 1738216369, expire = 1738302769, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '2:0ced0ef91163b154994897597fd5f6ab' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '2:84eb3e5574742c8fa4ae080a478ab36f' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<p><img src=\"/sites/default/files/imce/user3/text200_2.png\" width=\"160\" height=\"34\" alt=\"Контакти\" align=\"right\" /></p>\n<!--\n<img src=\"/sites/default/files/imce/user3/text200.png\" width=\"160\" height=\"34\" alt=\"Контакти\" align=\"right\" />\n--><!--\n<img src=\"/sites/default/files/imce/user3/text200.png\" width=\"160\" height=\"34\" alt=\"Контакти\" align=\"right\" />\n-->', created = 1738216369, expire = 1738302769, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '2:84eb3e5574742c8fa4ae080a478ab36f' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '4:04fbaf38808e37531e5f41cb1149e028' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '1:3d838474a2bc6baf08bfee67e2aa320c' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: UPDATE cache_filter SET data = '<h2><a href=\"/user/register\">Зареєструйтесь</a>,<br />\n щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,<br />\nпублікувати власні матеріали, отримувати <a href=\"/node/4697\">сертифікати</a>.</h2>\n', created = 1738216370, expire = 1738302770, headers = '', serialized = 0 WHERE cid = '1:3d838474a2bc6baf08bfee67e2aa320c' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 112.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '4:bd26d5c1b123463aee5dc0a31e4af1d5' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.
  • user warning: Table './u7066_mpcom/cache_filter' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_filter WHERE cid = '4:e8645e480b910356631c73ddec803187' in /var/www/metodportal/data/www/metodportal.com/includes/cache.inc on line 27.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Конспект заняття з математики в середній групі "Чарівна країна фігур"
Щоб звичайне заняття стало цікавим і захоплюючим потрібно додати в нього сюжет якоїсь гри і всі діти заинтерисуются виконанням завдань із задоволенням!!!
Конспект заняття з математики.
Тема: Подорож до стану: Геометричних фігур. ( закріплення.)
Вікова група: Середня група.
Форма спільної діяльності: інтегроване заняття.
Форма організації: групова.
Навчально методичний комплект: математика в дитячому садку 4-5 років/ Автор-состовитель - В.П. Новікова.
Мета: Вчити розрізняти і наназывать такі геометричні фігури: квадрат, коло, трикутник, прямокутник, упражненять в рахунку; вміти орієнтуватися в простронстве.
Завдання:
Навчальні:
Розширювати знання дітей про фігури. Вчити групувати їх за кольором, величиною.
Розвиваючі:
Розвивати спостережливість, уважність.
Розвивати пам'ять, мислення і мова.
Виховні:
Сприяти вихованню колективізму і взаємодопомоги при роботі в команді.
Стимулювати інтерес до математики.
Виховувати навички культурної поведінки в суспільстві.
Матеріали:
Для дітей - картка з чотирма смужками, гуртки (великі і маленькі) чотирьох кольорів: зелені, сині, жовті, червоні; геометричні фігури.
Для вихователя: Чотири кошики з наклейками фігур ( наприклад - перша кошик трикутник, друга квадрат...) Геометричні фігури за кількістю дітей різного кольору. Чотири мішечка різного кольору : зелений, синій, жовтий, червоний. Три ключа. М'яка іграшка.
Хід заняття.
Вихователь запрошує дітей на килимок всі хлопці підходять встають в коло в центрі кола знаходиться вихователь і пропонує їм вирушити в країну не просту, а чарівну - геометричну і в цій країні все складається з фігур. Вхід в цю країну зачарований для того щоб розчаклувати вхід в чарівну країну потрібно отримати три чарівних ключа.
В: Запрошую всіх дітей
У шлях швидше відправиться
Вас чекають випробування
Складні завдання.
Шлях наш буде довгий з перешкодами. Хлопці ви готові вирушити в таку подорож?
Д: Так готові.
В: В такому випадку можна відправитися в шлях дорогу. Вихователь разом з дітьми підходить до першого столу. На столі лежать геометричні фігури.
В: Наше перше завдання: На столі лежать різні фігури необхідно по черзі брати по одній фігурі і називати їх.
Д: Кожен по черзі бере фігуру зі столу і чітко називає ту фігуру, яку взяв.
В: Молодці хлопці, ви все правильно відповідали. Ми правильно пройшли перше завдання шлях в нашу країну стає коротше ми отримали наш перший ключ. (ключ лежав під останньою фігурою.) Переходимо до другого завдання:
На стільчиках у групі стоять чотири кошики на кожній приклеєні фігури( коло, квадрат, трикутник, прямокутник)
У: Хлопці у кожного з вас в руках фігури наше завдання згрупувати всі фігури за величиною. Для цього у кого квадрати встаньте до кошика з квадратом. У кого кола встаньте до кошика з колом. У кого прямокутники встаньте до кошика з прямокутником. І у кого трикутники встаньте до кошика з трикутниками.
Д: Знаходять свої кошики і встають.
У: Хлопці якщо ви готові підніміть вгору свої фігури. Молодці тепер покладіть фігури у свої кошики. І в одній з кошиків діти знаходять другий ключ. Тепер ми можемо просуватися далі.
Підходять до килимка а там весь килимок усипаний різними фігурами різного кольору. ( поки діти виконували завдання молодший вихователь висипав фігури на килимок.)
На килимку лежать чотири мішечка різного кольору.
У: Хлопці це наше останнє завдання. Для того щоб отримати третій ключ вам необхідно зібрати і згрупувати фігури за кольором потім скласти їх в мішечки.
Д: Виконують завдання і в одному з мішечків знаходять третій ключ.
В: Молодці хлопці ви впоралися із завданням. Чарівна країна расколдована!!!
Хлопці поки країна була зачаклована в магазині «посуду» всі чашки переплутали полиці потрібно допомогти навести порядок в магазині для цього сядьте за столи у кожної дитини картка з чотирма смужками і 14 гуртків.
Вихователь пояснює. « Це( показує на гуртки) Великі і маленькі чашки.
Їх треба розставити по полицях хто як хоче»
Варіанти можуть бути такими:
-гуртки лежать у безладі на кожній полиці;
-гуртки лежать на двох полицях (великі і маленькі)
-гуртки розкладені за кольором на чотирьох полках.
Вихователь запитує у кожного, як він розклав чашки і на якій полиці їх більше на який-менше.
Можна запропонувати дітям розкласти їх так, щоб на кожній полиці стояли «чашки» одного кольору. Запитайте будь «чашок» більше: червоних або синіх; жовтих або зелених.
В: Молодці хлопці навели порядок в магазині тепер жителі чарівної країни зможуть прийти в магазин і легко вибрати чашки. Пропонуємо вам прибрати іграшки і відправитися на прогулянку там буде ще багато цікавого.
На вулиці можна провести гру: « Наиди заховану іграшку.»
За допомогою лічилки вибирається ведучий:
Чайки жили біля причалу,
Їх річка водою качала.
Раз, два, три, чотири, п'ять-
Допоможи їх порахувати.
Ведучий виходить за двері. Діти ховають іграшку. Щоб її знайти, ведучому дають напрямки: «Іди від гойдалки до пісочниці, від пісочниці поверни направо, зроби три кроки і там шукай»
Варіанти гри: Вихователь позначає напрямок асфальті стрілками різного кольору.: Дитина вказує напрям: « З початку йди туди, куди показує синя стрілка, потім пройдеш три кроки і там шукай.»
При повороті дитина повинна сказати, куди він повернув: направо чи наліво.
Гра проводиться декілька раз за бажанням дітей.

Автор: 

Арляпова Наталія Миколаївна,
вихователь, ЗДО № 5 " Золота рибка "
м. Первомайськ

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі