Користувацький вхід

Останні публікації

Збірник задач професійного спрямування з математики для студентів вищих навчальних закладів І–ІІ р.а. спеціальності 274. Автомобільний транспорт

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Збірник містить 110 задач з математики, які мають професійне спрямування та за змістом відповідають спеціальності 274.Автомобільний транспорт вищих навчальних закладів І - ІІр.а. Задачі складені відповідно до тем діючої навчальної програми з предмету, рекомендованої Міністерством освіти і науки України від 22.07.2011р.( протокол № 1.4/ 18 - 2326) та забезпечують зв'язок вивченого матеріалу на уроках математики з професійною підготовкою студентів у коледжі.
Розробка буде корисною викладачам математики, а також студентам які прагнуть до підвищення рівня знань та глибшого розуміння зв'язку математики з майбутньою професією.

Автор: 

Василюк Лариса Євгенівна
викладач математики, викладач-методист
Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП

Джерело: 

1. Математика: підручник [для студентів вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів - акредитації] / О.М. Афанасьєва, Я.С. Бродський, О.Л. Павлов, А.К. Сліпенко. - К.: Вища шк., 2001. - 447с.
2. Дидактичні матеріали з математики: Навч. посіб. [для студентів вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації] / О.М. Афанасьєва, Я.С. Бродський, О.Л. Павлов, А.К. Сліпенко. - К.: Вища шк., 2001. - 271с.
3. Богомолов Н. В. Практические занятия по математике: учеб. пособие для техникумов / Н. В. Богомолов. - Киев: Вища школа, 1979. - 472 с.
4. Прус, Алла. Прикладна спрямованість стереометрії: 10- 11 кл. / А. Прус, В.Швець. - К.: Шк. світ, 2007. - 128 с.
5. Сморжевський Л.О. Задачі з алгебри і початків аналізу: 1001 задача прикладного змісту: 10-11 кл. / Л.О. Сморжевський, П.С. Атаманчук, А.М. Кух. - К.: А.С.К., 1999. - 135 с.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі