Користувацький вхід

ОПТИМІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙНОГО ПІДХОДУ ДО СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ СПЕЦІАЛІСТІВ ТЕХНІКІВ-МЕХАНІКІВ.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Велике значення для формування особистості фахівця техніка – механіка є оволодіння фаховими знаннями і уміннями. Щоб забезпечити підприємства кваліфікованими спеціалістами відповідно професійної характеристики та ринкових умов праці необхідно впроваджувати в навчальний процес інноваційні освітні технології.
Іноваційна освітня технологія – сукупність форм, методів і засобів навчання та управління, об’єднаних єдиною метою: поєднання операційних дій викладача і студента у результаті яких суттєво покращується мотивація студента до навчального процесу.
Цей підхід припускає, що виходячи із інтересів студентів, рівня знань і вмінь, викладач визначає навчальну мету заняття і формує, скеровує та корегує увесь освітній процес з метою розвитку особистості того, хто навчається.
Однією із інноваційних технологій навчання передбачається новий рівень стосунків між студентом і викладачем.

Автор: 

Новікова Лідія Іванівна, викладач, Криворізький технічний коледж

Джерело: 

1. Кроше Э. Руководство по модульной системе профессионально- технического обучения. – Женева: Пер. с нем. – 1998. – 2-я ред. перевода. – 200с.

2. Модульное обучение / Словарь. ru / dictionary. fio. ru – от 5 февраля 2003 г.

3. Олійник П. М. Форми та методи активного навчання при підготовці фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів і критерії їх вибору // Науковий вісник

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі