Користувацький вхід

Педагогічні програмні засоби

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Компанія "Дієз-продукт" надає в користування навчальний посібник по історії для середньої школи, випущений на компакт-дисках.
Звичний багатьом сотням поколінь учнів паперовий підручник, напевно, ще досить довго посідатиме почесне місце на полицях шкільних бібліотек і в портфелях школярів. Але часи змінюються. Безмежна кількість форм і смакових уподобань безлічі комп’ютерних ігор, різноманітні «обучалки» тощо, спонукають сьогодні до створення, на додачу до вже існуючих, нову, електронну форму підручника — навчальний посібник на CD.

Завдяки новим, порівняно з «паперовим» підручником чи посібником, засобам подачі й перевірки засвоєння матеріалу (відео, зокрема кадри кінохроніки, посилання на Інтернет, інтерактивні тести тощо), ви зможете здійснити захоплюючу подорож шляхами досить близького до нас періоду історії. В «паперовій» частині навчального комплекту є система посилань на персоналії, карти, документи. Це дасть змогу звертатися до них у безпосередній прив’язці до тексту посібника.
Сподіваємось, цей диск буде для вас цікавим і корисним і дасть змогу якнайповніше реалізувати ваш інтерес до історії України, стане містком від шкільного до студентського життя.

Вивчаймо історію, навчаймося жити без помилок.

Код активації ППЗ ви можете отримати за контактними телефонами компанії (044) 248-28-30 або 067-693-32-20, або написавши нам на електронну адресу diez94@mail.ru.

Автор: 

ФО-П Шевчук В.В.

Вкажіть, будь-ласка, вартість активації ППЗ.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі