Користувацький вхід

Останні публікації

ВИКОРИСТАННЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ТА ПІДГОТОВКИ ДО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Актуальність дослідження
Соціальні мережі нараховують міліардну кількість користувачів. Що вони роблять? Відповідь на це питання проста – спілкуються із друзями в онлайн режимі, діляться інформацією, ведуть власний бізнес. Про освіту можна сказати наступне: в таких мережах дуже багато сервісів, що не дають можливість людині думати, а лише навпаки притупляють її розвиток. Такими прикладами є додатки годових домашніх завдань на сайті «Вконтакте.ру». Тепер представимо сайти для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювння в 2012 році: просто сухо надається інформація, головним чинником є матеріальна нажива. Майбутні абітурієнти повинні вже із шкільних років платити за своє навчання. Таким чином їх спонукають тільки до навчання за кошти.
Мета дослідження полягає у вивченні впровадження дистанційної освіти за допомогою соціальних мереж для випускників 2012 року та учнів шкіл України та іноземних учнів.
Завдання:
1. Розвиток мотивації до самопізнання і саморозвитку через використання різних педагогічних технологій.
2. Становлення інформаційної та технологічної культури учнів.
3. Проаналізувати історичний розвиток самих відомих соціальних мереж світу.
4. Ознайомитися з діяльністю вчених, які розробляли та активно досліджували соціальні мережі в освіті.
5. Ознайомитися з особливостями використання соціальних мереж в сферах людської діяльності.
6. Створити соціальну мережу для випускників 2012-2013 року, що надала змогу їм самостійно готуватись до екзаменів.
Об’єкт дослідження – соціальна мережа, як можливість підготовки до ЗНО в 2012-2013 році.
Предмет дослідження – соціальна мережа в нашій реальності.
Даний проект пройшов апробацію в Житомирській загальноосвітній школі I-III ступенів №17. Основна методика досліджень – спостереження за учнями 10-11-их класів, вікова група 16-17 років.
Опрацьованість проблеми: у процесі роботи ми були змушені використовувати деякі спрощення та наближення через неймовірність просторості даної проблеми. Однак, ми сподіваємося, що змогли охопити практично всі істотні точки зору і скласти про неї адекватне уявлення.
Наукова новизна. Нами представлено модель мережі для спілкування між випускниками Житомирської області та розроблено мережу онлайнових уроків для підготовки до випускних та вступних екзаменів. Також надано можливість провідним спеціалістам для реєстрації та викладання предметів учням не виходячи із дому. Адміністратор повністю контролює матеріал, що намагаються розмістити та допомагає у створенні тестів. Кожен тест для онлайн мережі може доповнюва-тись графічними зображеннями та є можливість в

писувати відповідь самостійно.

Автор: 

Тарасюк Микола Дмитрович, вчитель інформатики, Житомирська ЗОШ I-III ступенів №17

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі