Користувацький вхід

Останні публікації

Заняття з сенсорного розвитку для дітей ІІ молодшої групи. Підготувала вихователь ДНЗ№13 «Гвоздичка» Голобородько Л. Л. Тема: « В гості до білочки»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Заняття з сенсорного розвитку для дітей ІІ молодшої групи.
Підготувала вихователь ДНЗ№13 «Гвоздичка» Голобородько Л. Л.

Тема: « В гості до білочки»

Мета: продовжувати вчити дітей розуміти поняття один і багато,рахувати в межах двох, розуміти запитання «Скільки?», слово «порівну», розуміти та оперувати словами -- вузький - широкий, низький – високий , повторити назви кольорів – жовтий , червоний ,зелений , синій. Продовжувати формувати знання дітей про сезонність змін в природі . Розвивати мислення , зв’язне логічне мовлення дітей .
Обладнання та матеріали : сюжетна картинка «Осінній ліс», макети кущів та дерев для створення лісової галявини, матеріали до дидактичної гри «Відремонтуй автомобіль», корзинка з горішками , іграшкова білочка з білченятами , букет з осіннього листя .

Хід заняття .
І Вихователь демонструє картину «Осінній ліс» .
Читання вірша :

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!

!-- Яка пора року зображена на картині ?
Чому ви так гадаєте? Якого кольору восени листочки на деревах?
Як часто йдуть дощі? Чому люди одягають теплий одяг?
Д /гра «Коли це буває?»

ІІ. Вихователь повідомляє дітям , що білочка запрошує їх в гості до осіннього лісу
--Нам необхідно приготувати подарунок для білочки .
Що полюбляє білочка?(відповіді дітей).
Вихователь пропонує подарувати їй корзину з горішками, які діти назбирали напередодні .
( Діти беруть по одному горішку і кладуть до корзини)
-- Скільки горішків у кожної дитини в долоньках? (один)
-- Скільки горішків в корзині? (багато)

ІІІ Вихователь:
--Дорога далека , а наші автомобілі поламані. Нам необхідно їх відремонтувати
Д /гра «Відремонтуй автомобіль»(дібрати відповідні деталі за кольорами - жовтий , червоний , зелений , синій)
Діти вирушають в подорож

ІV .Вихователь :
--Ось ми і на галявині лісу.
--Які дерева в лісі? (високі)
--Які кущі? (низькі)
--Щоб дістатись до білочки , підемо спочатку по широкій доріжці( викладені мотузки на підлозі), а потім по вузькій.

(Діти підходять до макету дерева де живе білочка Діти вітаються з білкою, дарують їй корзинку з горішками. Розповідь вихователя про те як білка готується до зими .

V .Вихователь :
--У білочки є дітки – маленькі білченята . Кожному вона дала по одному грибочку (роздатковий матріал. Діти викладають та порівнюють кількість білочок і грибочків)
-- Порахуйте , скільки білченят? (двоє)
-- А скільки грибочків? (два)
--Чи можна сказати , що їх порівну?

VІ .Р /гра « Сонечко і дощик»

Вихователь :
-- Вже час повертатися . Білочка на згадку дарує нам букет із осіннього листя (Діти прощаються та повертаються в садок .)
Після повернення вихователь пропонує розглянути букет з осіннього листя .

VІІ. Д / гра « З якого дерева листочок?»

Підсумок заняття

Автор: 

Вихователь ДНЗ №13 "Гвоздичка" Голобородько Л.Л.

Джерело: 

посібники

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі