Користувацький вхід

Фабрика Хмельницького шоколаду.

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Фабрика Хмельницького
шоколаду.
Мета:
1. Дати знання про особливості виготовлення шоколаду та його властивості.
2. Розвивати валерлогічні знання про користь шоколаду до організму.
3. Ознакомити із шоколадним деревом та його плодами, способом виготовлення шоколаду на кондитирській фабриці.
4. Розвивати пам'ять, дрібну моторики рук, здатність до дій обстежувального характеру, мовленнєву активність.
5. Виховувати дбайливе ставлення до довкілля.
ХІД ЗАНЯТТЯ
Група прикрашена обгортками від шоколаду (зранку коли приходять діти до групи, не звертаємо на це увагу). Коли розпочинається заняття запитати у дітей, що сьогодні незвичайного у нас і групі.
ЗАГАДКИ ПРО ШОКОЛАД. (Відповіді дітей). Так, молодці! Ми сьогодні з вами влаштуємо день шоколаду у нашій групі.
1. Розповідь вихователя про святкування Дня шоколаду у світі.
2. Бесіда "Звідки з'явився шоколад?"
3. Презентація про шоколад (компьютер). Запитати у дітей, що самі діти знають про шоколад.
Дидактична гра "Як до нас потрапив шоколад".
На столах розкладені картинки із зображенням різних етапів виготовлення шоколаду. Діти сідають за столи та викладають картки послідовний шлях, який пройшов шоколад, щоб потрапити до нас. ( якщо не за столами, то щоб кожна дитина взяла картинку і стали в одну лінію послідовно.
Бесіда "Шоколад корисний чи шкідливий?"
Як ви думаєте шоколад корисний чи шкідливий? (Відповіді дітей).
Так, шоколад корисний, він дарує задоволення, тому що смачний, солодкий. А буває так, що вам сумно, немає настрою. Що ми можемо зробити, щоб покращити собі настрій? Добре, а шоколадні цукерки можуть в такому випадку підняти вам настрій? (Відповіді дітей).
А ще шоколад може бути "Лікарем", завдяки шоколаду людина моде відновити сили, тому його беруть завжди в далекі подорожі.
А якщо багато їсти шоколаду?(Відповіді дітей).
(Замість користі він може принести шкоду). Ми з вами маємо пам'ятати, що це їжа, а солодощі, їх потрібно їсти вміру.
А якщо перевести, багато з'їсти шоколаду? (Може бути алергія, висипи, боліти живіт).
Які можуть бути наслідки? (Лікарня, уколи).
А ви знаєте, що тваринам шоколад давати не можна, бр в ньому є речовини отруйні для них.
Вправа "Ланцюжок протиріч".
1. Діти дуже люблять солодощі АЛЕ Вони не завжди корисні.
2. Без них не може обійтися жодне свято АЛЕ Солодощі можуть викликати захворювання.
3. Потрібно їсти лише свіжі солодощі ЧОМУ Тому, що можемо отруїтися.
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА.
РАЗ, ДВА - ДЕРЕВА
Раз, два - дерева, (руки вгору, коливання)
Три, чотири - вийшли звірі. (імітація рухів звірів)
П'ять, шість - пада лист. (опускають руки зверху вниз)
Сім, вісім - птахи в лісі (змази руками)
Підвели червоні личка. (присіли)
Гарно в лісі відпочити (встали)
Нас стільці тихенько сіли (сідають на свої місця).
Ось так, молодці, ми з вами трішки відпочити, отож ми разом з вами проведемо декілька дослідів з шоколадом:
1. Дегустація шоколаду (чорний, молочний, білий). Ми з вами покуштували різні види шоколаду, а скажіть мені, якими словами - епітетом ми можемо визначити який шоколад? Який він?
Чудовий, смачний, ароматний, свіжий, пористий, солодкий....
Так, молодці, а навпаки до епітетів - протилежні за значенням:
гіркий - солодкий
чорний - білий
корисний - шкідливий
твердий - м'який
великий - малий.
2. Чи розтане в руці шоколад?
3. Дегустація порошка - какао.
Ви всі молодці, гарно слухали мене, розповідали, тож тепер ми можемо себе (потішити) і зробити власними руками собі солодке задоволення, разом з батьками, хай вони нам допоможуть зробити "ФОНДЮ".
Ми з вами зкоштували "ФОНДЮ", а зараз кожен з вас може уявити себе кондитирами (хто це такий запитати у дітей), ми в і разом зробимо "Шоколаду картоплю".
Перед цим як робити показати дітям, які продукти потрібні на цей рецепт.

Автор: 

Мілосна Інна Іванівна, вихователь,ХЗДО #8 "Малятко"

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі