Користувацький вхід

Відгуки про наш сайт

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.



Бажано не обмежуватись подяками :-).
Найбільш корисними для подальшого розвитку проекту будуть такі коментарі:
-У Вас не вистачає такої можливості … .
-А чи не можна зробити так … ?
-Усе оце … зайве.
-Хотілося б мати такий функціонал … .
-Пропоную … .

Конструктивна критика допоможе зробити сайт більш зручним і корисним для користувачів, тобто для Вас.

Якщо не вистачає якихось потрібних Вам матеріалів, критика недоречна.
Створіть те, чого не вистачає і поділіться з колегами!
Автор сайту буде поступово публікувати накопичені матеріали - більше тисячі файлів гуманітарного напрямку та розробки своєї дружини - вчителя української мови та літератури (більше сотні оригінальних розробок). На це знадобиться близько року.
То ж приєднуйтесь!

Добрий день! Я приєднуюся до всіх накращіх побажань моїх колег. Успіх вашого сайту саме в тому, що він абсолютно безкоштовний і за ним не стоять великі гроші. В нас всі звикли до того, що все купується і продається... але тут все зовсім по іншому! Мені здається, що вирішити проблему з наповненням сайту можна дуже легко, як зазначили мої колеги, потрібно просто видавати сертифікат на публікацію матеріалів. І тоді, повірте, матеріали потечуть рікою!!!!! Звичайно, це можна робити не за одну публікацію, а наприклад за 5. Але якщо сертифікат буде безкоштовний (а не так як на сайті Учительський журнал),думаю, колеги зможуть поділитися багатьма своїми матеріалами. Я особисто дуже дякую модератору, а також всім, хто працює з цим проектом. Особливий респект розділу "Інформатика"))) Натхнення модератору та здоров'я!!!!!!!!!!!!!!

За 2 недели до начала учебного года 2011-2012 случайно вышла на Ваш сайт. Наконец-то нашла весомое, объёмное, украинское... МОЛОДЦЫ! Благодаря Вам на мои работы вышли тясячи коллег. Я Вам очень благодарна. А сколько нашла для себя нового и для своих коллег на Вашем портале!...
Я прочитала комментарии выше и мне хочется пожелать Вам удачи, здоровья, процветания. Потому как далеко не каждый пользователь понимает, насколько это тяжкий труд, забирающий уйму времени и сил; не приносящий должной отдачи.
"От всей души желаю Вам расти, копить, крепить здоровье.
Оно для "дальнего" пути - главнейшее условие!
Пусть каждый день и каждый час Вам новое добудет!
Пусть будет добрым ум у Вас, а сердце - умным будет!"
Ваша коллега "Учитель географии".

І я такої ж думки:знайдіть спосіб хоча би підтвердити опубліковані матеріали. Дякую.

Нарешті знайшов сайт який довго шукав. Високо ціную зусилля авторів. У мене проблема. При атестації вимагають підтвердження опублікованих матеріалів. Розгляньте можливість видачі сертифікатів на опубліковані у Вас матеріали. Можливо не за кожний, а за, скажімо так, активну участь. Щиро вдячний.

Хочу приєднатися до гарних слів і додати, що кожного ранку я заходжу саме на цей сайт, щоб знайти багато чого корисного. Також жякую усім ТРУДІВНИКАМ і ТРУДІВНИЦЯМ, хто долає до цього сайту багато важливого. Рекомендую усім своїм знайомим і студентам - і у них дуже гарні відгуки. Дорогі люди, ви навіть не уявляєте, яку допомогу ви приносете педагогам при сьогоднішніх умовах роботи... Працюйте, творіть і віддавайте, щоб отримати ще більше!!!!!!!!

Велике спасибі за гарний сайт, де можна знайти багато корисного для себе.

Скажіть, будь ласка - ви знущаєтеся?
Погляньте, у скількох "варіантах" ви тут понаписували моє прізвище: http://metodportal.com/node/4149

Перепрошую. Якраз зайшла на цю сторінку й шукала, як відредагувати саме прізвище, аж тут і Ваше слушне зауваження. Це не від неповаги, а наш вічний поспіх, клавіші вистрибують з-під пальців. Все виправимо. І якщо вже дійсно сам автор зазирнув до Методпорталу, то скористаюся нагодою сказати, що моїм п'ятикласникам "Стефа..." сподобалась,щоразу тепер один одного лякають-(шуткують) Чакалкою.

Усе виправлено. Хочеться сказати, що, творів із запропонованого списку немає у вільному доступі, до шкільних бібліотек взагалі такі речі не доходять, а відгук пишіть у наказовому порядку. Тож і літаємо в Мережу, щоб хоч щось знайти. Твори гарні, пізнавальні, цікаві сучасним дітям, але ж де їх узяти??? Я й виставила текст за проханням відвідувача сайту, який дуже просив допомоги. Спішила, наробила друкарських описок. Тепер порядок.

можно запитання
А як звідси качати
я трошки не розумію

Чудовий сайт, багато корисного і цікавого. Але зі скачуванням -проблеми. Чому б не використовувати інший фалообмінник, який не має обмежень по підключеннях?

який саме файлообмінник?

Наприклад, ifolder.ru.

так з ifolder.ru. це проблема,
а ле є інші такі як: turbobit, letitbit, depositfiles
в яких потрібно зачекати 60 секунд і можна скачувати.
Якщо виникають труднощі то можна прочитати матеріал на форумі, це питання тут обговорювалося ось посилання
http://www.metodportal.com/node/1710

Прекрасний сайт. Щиро дякую за допомогу

Спасибі авторам сайту - багато для роботи зразків та ідей знайшов

Скажіть, будь ласка,чому не має питань олімпіади ІІ туру нашої області (Чернігівської)і відповідей? Чому ви пропонуєте заходити на сайти інших областей і дивиться їхні питання та відповіді7 Я для себе зробила висновок, що найкращий сайт Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти.

1. Надішліть або опублікуйте самостійно завдання олімпіад своєї області і вони теж будуть на Методичному порталі (або хоча б дайте координати, де їх можна взяти)
2. Не зрозумів, про що іде мова, кому і куди я пропоную заходити? Навігація для всіх зареєстрованих користувачів однакова і кожен може переглядати ті матеріали, які його цікавлять. Найбільш прийнятний спосіб навігації по Методичному порталу описано тут.
3. А відносно сайту Львівського ІППО згоден - гарний сайт, регулярні оновлення, цікаві і корисні матеріали, щире бажання допомогти вчителям.

Чудовий сайт, але нажаль нічого не знайшли по темі, яка цікавить нас: "Застосування ІКТ на уроках фізики". Дякуємо.

Ваш коментар підштовхнув до написання чергової сторінки FAQ: Методичний портал | Як ефективно користуватися пошуковиком Google?

Дякую за Портал. Чомусь цікаво мені стало тільки у Вас. Вірю, що все сказане Вами щире. Тому і засіла за роботу. На жаль після " польоту" компу більшість інформації зникла.

Варто спробувати пошуком Гугл по російськомовній частині мережі. Наприклад так.
Є велика підбірка робіт, з використанням ІКТ одним файлом (російською мовою)тут

По-перше, хочу подякувати за справді корисний сайт! і це думка не тільки моя, а всіх моїх колег, яким я рекомендувала цей сайт.
по-друге, хотіла б запропонувати створити розділ "Бібліотека", де можна було б викладати посилання на друковані посібники.
Аргументую: 1. Неможливо все скупити, навіть якщо є можливість дістати ці посібники
2. Не всі вчителі мають доступ до всього розмаїття посібників
3. Іноді з усього посібника потрібно лише один чи кілька матеріалів
4. Наприклад, існує серія посібників з різних предметів "Мій конспект"; я купила для себе "Українська мова" 9 клас, а моя колега -для 5 класу, ми відсканували ці посібники та й обмінялися електронними варіантами, що набагато спростило процес підготовки до уроків. так само можна обмінюватися і з іншими вчителями, заливаючи ці файли на безкоштовні файлообмінники.

Не забудьте про "Авторські права". Наскільки я знаю, в-во "Основа" не дуже поспішає переводити свої матеріали у віртуальні площину безкоштовно. Адже, друкована продукція-це їх заробіток. Я друкувала свої уроки в журналах "Історія і правознавство" та "Зарубіжна література". Гонорару ніякого не отримала. А мої презентації до уроків розмістили на сайті httр://e-kniga.in.ua , щоб іх скачать потрібно заплптити 8 гривень"! Ось так! Щоправда, спробувала туди нещодавно зайти, але не вийшло.

Доречне зауваження про авторські права. Треба буде засісти за написання Правил розміщення матеріалів на Методичному порталі, але ніяк не доходять руки.

Корисність подібного проекту залежить в першу чергу від зусиль авторів матеріалів. Тому, це я маю дякувати Вам, як і всим активним користувачам, що повірили в проект і почали ділитися власними матеріалами з колегами.
Моє ж завдання - надати для цього необхідні і зручні інструменти.
Тому будь-які відгуки, в першу чергу критичні, дуже допомагають.
По суті питання: В розділі "Жанри" створив категорію "Посібники".
Хоча кожен користувач, публікуючи матеріал, може створити нову категорію, додавши її в розділ "Різне".
Адміністратор періодично аналізує цей розділ і при потребі виносить його в інший розділ та додає до меню праворуч (сьогодні виніс "Підручники"). Якщо буде багато матеріалів, то можна назвати відповідний розділ і "Бібліотекою".
І навпаки, якщо якась категорія порожня, то нащо їй бути в меню.
Гадаю, цього поки що досить.

Тобто, створюєте сторінку з коротким описом та посиланням на відсканований матеріал, обираєте в жанрах відповідну категорію "Посібники". Тиснете "Зберегти". Ваш відсканований посібник стає однією з сторінок нашої віртуальної бібліотеки.

Також приступив до написання розділу Методичний портал | Питання-відповіді (FAQ)
Перша стаття Методичний портал | Структура Методичного порталу (або інтерактивна бібліотека для користувачів)

Дякую і чекаю інших пропозицій та критичних зауважень, які підштовхують до роботи.

Чудовий сайт.
Багато потрібної інформації знайшов

Для того, щоб щось взяти, його спочатку потрібно туди покласти.
Звичайно, можно скористатися Гуглом, накопіювати побільше матеріалів і викласти їх на сайт. Але кому від того буде користь. Тому багато розділів і залишаються порожніми.
Можу порадувати тільки вчителів української мови та літератури. Цей розділ я періодично наповнюю особисто, тому там є на що подивитись і є чим скористатись. Але роботи ще непочатий край, як для мене, так і для всіх бажаючих приєднатися.

Сайт чудовий, от тільки потрібного мені матеріалу таки не знайшла... Розробки уроків з правознавства.((

Дякую за відгук. На сьогодні добрі слова користувачів - це те єдине, що не дає опустити руки та кинути цю затію з Методичним порталом.
На жаль, я не маю можливості наповнити сайт усіма необхідними користувачам матеріалами, та і не ставлю перед собою таку ціль. Моя ціль - дати користувачам інструмент, з допомогою якого вони зможуть обмінюватися потрібними матеріалами між собою.

З правознавства на нашому сайті матеріалів на сьогодні немає зовсім. І так буде до тих пір, поки хтось із спеціалістів у цій сфері знань не поділиться з колегами своїми матеріалами.
Якщо Ви щось шукали і не знайшли, але у Вас є інші матеріали з правознавства, які можуть зацікавити ваших колег, то я запрошую Вас, Віто, зробити перший крок.
Все таки ділитися і дарувати значно приємніше, ніж брати!

Який саме функціонал потрібен?
Якщо я правильно зрозумів - то потрібен якийсь шаблон.
Тобто форма з полями для вставки фрагментів уроку.
Поля можуть бути такі:
Автор уроку
Навчальний заклад
Предмет
Тема
Мета
Цілі та завдання
Зміст (тут може бути кілька полів)
Підсумок
Домашнє завдання
Що ще?

Взагалі-то нескладно на нашому сайті зробити шаблон для додавання уроків (одна година роботи).

Вірніше він був уже частково зроблений, але я його видалив.
(Залишив окремим типом тільки тестові матеріали(на всяк випадок, можливо якісь шаблонні форми будуть доречні))
Навіть поле Автор видалив, хоча вважаю інформацію про авторство абсолютно необхідною.
Обмежився полями "Тема" та "Зміст".
Гадаю поля "Зміст" досить для внесення будь-якої інформації.
А шаблони тільки зв'язують руки та обмежують можливості.
Вписувати всі уроки в один шаблон (або навіть кілька) вважаю недоречним.

Хоча якщо буде бажання користувачів, то реалізую цей функціонал.

Прийняв таке рішення: Коли наповненням сайту будуть займатися користувачі, а не тільки я один (тобто буде десять-двадцять авторів), поставимо це питання на голосування. За результатами голосування приймемо рішення.

Все-таки, я розумію, сайт створено для цікавинок. Цікавинки не завжди будуть вписуватись в шаблони. А самі шаблони, як і принципи роботи з ІКТ це, як на мене, вже можна віднести до прфесійної освіти. Хоча,я думаю цього матеріалу достатньо в Інтернеті.

Пропоную ознайомитися з російським освітнім сайтом "КМ-школа", і по можливості створити щось подібне українською мовою.Можу запропонувати свої розробки уроків з використанням ІКТ, практикуми з української мови для старших класів.

[quote=олена]Пропоную ознайомитися з російським освітнім сайтом "КМ-школа", і по можливості створити щось подібне українською мовою.Можу запропонувати свої розробки уроків з використанням ІКТ, практикуми з української мови для старших класів.[/quote]
Дякую. Ознайомився. Засновники проекту:

[quote]«Кирилл и Мефодий»
Компания «Кирилл и Мефодий» является ведущим разработчиком и производителем электронных изданий на всех технологических платформах (CD, DVD, Интернет, мобильный Интернет, гибридный Интернет).
Основанная в 1995 году, в 2001 году компания вошла в группу компаний e-Style и в настоящее время является лидером в сфере производства электронных справочных энциклопедий, изданий по искусству и культуре, научно-познавательных изданий, художественных и музыкальных произведений, а также обучающих мультимедиа-продуктов для учреждений образования и широкого круга пользователей…

«КМ Образование»
Компания «КМ Образование» была основана в декабре 2006 года как поставщик услуг и решений для профессионального обучения и поддержки пользователей информационного интегрированного продукта «КМ-Школа» компании «Кирилл и Мефодий».
[/quote]
Великі компанії комерційного спрямування з багатомільйонними (в у.о.) бюджетами, великим штатом працівників, потужною рекламною компанією та підтримкою державних органів влади.
Тільки розробка (без підтримки) аналогічного програмного забезпечення може коштувати сотні тисяч доларів.

З іншого боку кількість і якість методичних матеріалів (я маю на увазі розробок уроків) для вчителів нижча (принаймні безкоштовних варіантів), ніж на деяких спеціалізованих предметних ресурсах, створених ентузіастами на голому місці.

Якщо Вас цікавить аналогічний український ресурс, то це - Гіпермаркет знань - амбіційний проект комерційного спрямування.

Якщо Ви бажаєте продати свої матеріали - звертайтесь до них.

Якщо Ви бажаєте поділитися своїми напрацюваннями з колегами (і скористатися іхніми розробками) безкоштовно, то Вам до нас.
Можете опублікувати свої матеріали самі, або надіслати. Я допоможу з публікацією.

У нас зовсім інші цілі. Наш проект некомерційний.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі