Користувацький вхід

Останні публікації

Методична розробка позаурочного заходу з предмета економіка - "Економічний турнір"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

1

Запропонована розробка позаурочного заходу з предмета Економіка – «Економічний турнір» реалізована за допомогою інтерактивних методів навчання. В основі цих методів лежить залучення учасників навчання до діяльності; доведено, що людина найбільше вчиться і запам’ятовує в процесі своєї діяльності. Будь-яка діяльність протікає більш ефективно і дає якісні результати , якщо при цьому в особистості є сильні , яскраві, глибокі мотиви, що викликають бажання діяти активно, з повною віддачею сил, долати неминучі труднощі, несприятливі умови та інші обставини, наполегливо просуваючись до наміченої мети. З мотивацією діяльності найтіснішим чином пов'язана її стимулювання. Стимулювати - значить спонукати, давати поштовх, імпульс до думки, почуттю і дії.
Для реалізації даної мети була використана бригадна форма роботи, яка передбачає формування груп учнів для виконання поставлених завдань.
Метою даного заходу – є узагальнення і розширення знань з предмета «Економіка», створення умов для творчого інтелектуального розвитку особистості, навичок співробітництва, формування практичних навичок і світоглядних переконань.

Автор: 

Ольга Агєєва, викладач предмета Економіка, Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі