До посібника включено теоретичний, практичний, додатковий матеріал, використану літературу. Теоретичний матеріал складають основні поняття, алгоритми побудови різних графіків функцій, надано окремі приклади, що дозволяють самостійно поступово опановувати матеріал, пов’язуючи з раніше набутими знаннями. Практична складова – це практикум iз розв’язання вправ різного рівню складності, що закінчується диференційними самостійними роботами. Підсумком є контрольна робота, відповіді на яку містяться в кінці посібника. У додаткових матеріалах наявнi історичні факти про вчених, які працювали над цією темою, їх портрети, посилання на джерела інформації.
1. Балк М.Б., Балк Г.Д., Полухін А.А. „Реальні застосування уявних чисел”. – Київ, „Радянська школа”, 1988 р.
2. Галицький М.П., Мошкович М.М., Шварцбурд С.І. „Поглиблене вивчення курсу алгебри і математичного аналізу”. - Москва , „Просвещение”, 1990 р.
3. Гайдуков І.І. „Абсолютна величина”. - М, Просвещение, 1968 р.
4. Енциклопедичний словник Брокгауза и Ефрона.
5. Іванов М.О. „Математика без репетитора”. - М, Вентана-Граф,2002 р.
6. Коваленко В.Г., Кривошеєв В.Я., Старосєльцев О.В. „Алгебра 9. Експериментальний посібник для 9 класу шкіл з поглибленим вивчанням математики і спеціалізованих шкіл фізико-математичного профілю. - Київ, „Освіта”, 1996 р.
7. Фельдман Я.С., Жаржевський О.Я. „Математика. Рішення задач з модулями” . - СП6, Оракул, 1997 р.
8. Шаригін І.Ф. „ Факультативний курс з математики. Рішення задач”. – Москва , „Просвещение”, 1989 р.
9. Шкіль М.І., Колесник Т.В., Шмара Т.М. „ Алгебра і початки аналізу.Підручник для 10 класу з поглибленим вивченням математики в середніх закладах освіти.” – Київ, „ Освіта”, 2004 р.