Користувацький вхід

Тема уроку: «Птахи»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Автор: Фещенко Олена Федорівна
Освіта: вища
Загальний педстаж: 35 років
Посада: учитель початкових класів
Міце роботи: Остриківська ЗОШ І – ІІІ ступенів Токмацької районної ради Запорізької області
Урок з теми «Птахи» проводиться в 3 класі в розділі «Рослини, тварини і середовища їх існування». Особливістю даного уроку є організація дослідницької діяльності, під час якої учні на основі порівняння форми дзьоба птахів з предметами побутового вжитку розподіляють птахів на групи за способом живлення: комахоїдні, рослиноїдні, хижі та всеїдні.
Мета уроку: Визначити, як форма дзьоба впливає на спосіб живлення птахів.
Задачі уроку: Освітні: розширити знання дітей про птахів, а саме про розподіл птахів на групи за формою дзьоба і способом живлення; Розвивальні: розвивати креативне мислення та зв’язне мовлення учнів, навички дослідницької діяльності, пізнавальний інтерес, творчу активність учнів; Виховні: виховувати бережливе ставлення до птахів; посилення пізнавальної мотивації через усвідомлення учнем своєї значимості в освітньому процесі.
Тип уроку: засвоєння нових знань
Методи роботи: словесні (розповідь, повідомлення,бесіда); наочні (мультимедійна презентація, схеми дзьобів, фото різних видів птахів, малюнки учнів); практичні (елементи дослідницької діяльності, робота з тестами на встановлення відповідності). .
Зміст уроку, прийняті правила сприяють розвитку пізнавальної діяльності, підвищенню уваги й працездатності учнів. На всіх етапах відповідно принципу послідовності, системності та доступності розкривається у логічному зв’язку тема і поставлені завдання уроку. Матеріал уроку містить різні види роботи (фронтальні, індивідуальні, групові), а також різноманітні інтерактивні вправи). В змісті уроку відображається дослідницька, пошукова та репродуктивна діяльність учнів. Використання ІКТ дозволяє підвищити рівень наочності, розширити кругозір дітей. Мультимедійна презентація відповідає інтересам і попитам учнів.
Урок актуальний, так як кожне завдання потребує від учнів активної розумової діяльності, міркувань, пояснень і доказів. Анімаційні та звукові ефекти в презентації створюють сприятливий емоційний настрій, сприяють розкриттю творчого потенціалу школярів. У кінці уроку кожен учень має змогу висловити свої власні враження й думки щодо уроку.

Автор: 

Фещенко Олена Федорівна вчитель початкових класів, Остриківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі