Користувацький вхід

Використання ІКТ в роботі вчителя спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

інформаційне суспільство вимагає від освіти не лише нових умінь і знань для учнів, але й врахування цих особливостей. У даний час культурній людині незалежно від її професії та особливостей діяльності необхідно володіти уміннями роботи з електронними засобами обробки і передачі інформації.
Потрібно підготувати будь-якого школяра до швидкого сприйняття й обробки інформації, яка надходить, успішно її відображати і використовувати. Наявність знань та вмінь з інформаційних технологій стає реальною вимогою для випускника допоміжної школи. Молода людина, яка не володіє сучасними ІКТ, яка не ознайомилася з технологіями Інтернет у СЗНЗ, буде неминуче відкинута за межі сучасного інформаційного суспільства.
Впровадження ІКТ в освітню систему України та формування єдиного інформаційно-освітнього простору - одні з пріоритетних напрямів сучасної державної політики.

Автор: 

Яковенко Ольга Олексіївна, вчитель-дефектолог Краснолиманської СЗШІ №34

Джерело: 

Література
1. Вєтрова І. Використання комп’ютерів у навчання молодших школярів і його вплив на формування їхньої психіки / І.Вєтрова, В.Вербенко // Комп’ютер у школі та сім’ї.– 2001. - №2. – С. 22 – 25.
2. Головань М. Інформатична компетентність: сутність, структура та становлення /М.Головань // Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах. – 2007. – №4. – С. 62 – 69.
3. Григорчук А. Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроці-казці [Текст]: вивчення нової букви і звуків, що їх позначає / А.Григорчук, В.Смоляк //Початкова школа. – 2007. - № 12. – С. 23 – 26.
4. Демкин В. П. Дидактические модели проведення уроков с применением
Интернет-технологий и мультимедиа средств / В. П. Демкин, Г. В. Можаева, Т. В. Руденко// Открытое и дистанционное образование. – 2004. - № 3 (15). - С. 5-8.
5. Халілова Ф.С. Інформаційні технології в професійній діяльності вчителя
початкової школи. / Під редакцією Н.В. Апатової. – Сімферополь, «ДОЛЯ», 2009. – 240 с.
6. Шакотько В.В. Методика використання ІКТ у початковій школі: навч.-метод.посібник / В.В. Шакотько. – К.: ТОВ Редакція «Комп’ютер», 2008. – 128 с.

INTERNET – ресурси
1. On-ляндія – безпечна веб-країна: портал для дітей, батьків, учителів
[Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.onlandia.org.ua/
2. Державний стандарт початкової загальної освіти [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.mon.gov.ua/education/average
3. Дишлєва С. Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) та їх роль в освітньому процесі [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://osvita.ua/school/technol/6804/
4. Про безпеку роботи на комп’ютері [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://samouchka.com.ua/ukr/safety/.
5. Про вплив комп’ютера на дитину [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://navigator.rv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemid=29

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі