Користувацький вхід

Останні публікації

Інтерактивні методи формування комунікативної компетенції учнів шляхом впровадження інноваційних технологій як засіб виховання інтелектуально розвиненої особистості

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.

...

0

Інформаційно-комунікаційні технології: це сукупність методів, засобів і прийомів, що використовуються для добору, опрацювання, зберігання, подання, передавання різноманітних даних і матеріалів, необхідних для підвищення ефективності різних видів діяльності.
ІКТ - це технології опрацювання інформації за допомогою комп’ютера та телекомунікаційних засобів. Впровадження ІКТ в учбовий процес стимулює інтерес до навчальної діяльності, сприяє формуванню логічного та творчого мислення, сприяє розвитку здібностей учнів та формуванню інформаційної культури.
На уроках англійської мови я використовую ІКТ для пошуку та отримання додаткової інформації; розширення та поглиблення знань з використанням системи Інтернет, більш повного задоволення особистісно-орієнтованих запитів учнів; формування та закріплення навичок, прийомів, способів, умінь їх застосування; комплексного застосування ІКТ з іншими видами дидактичних засобів.

Автор: 

Шевченко Наталія Іванівна
вчитель англійської мови
Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Додайте файл з матеріалом.

Додайте файл з матеріалом, будь ласка...

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі