Користувацький вхід

Збірник матеріалів засідання РМО педагогів-організаторів "Організація життєдіяльності учнівського колективу в умовах реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають національно-патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності. Цьогоріч освітяни втілюватимуть у життя Концепцію національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що спирається на традиції української державності, національно-визвольної боротьби українського народу, громадянську свідомість, здатність критично і незалежно мислити, бути активним у відстоюванні своєї позиції та готовим до захисту незалежності й територіальної цілісності української держави.
Саме тому метою першого засідання педагогів-організаторів стало обговорення методичних рекомендації щодо організації виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах області у 2015-2016 н. р.; аналіз нормативно-правового забезпечення педагога-організатора в умовах реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді; окреслення основних завдань та змісту діяльності педагога-організатора щодо реалізації основних положень Концепції; з’ясування проблем та труднощів в роботі педагога-організатора в реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини; визначення пріоритетних цілей реалізації ціннісного ставлення особистості до держави і суспільства та мистецтва.

Зміст:
Літвинчук О. С. Організація виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2015-2016 н.р.. Нормативно-правове забезпечення педагога-організатора в умовах реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Консевич Л. В. Основні завдання та зміст діяльності педагога-організатора щодо реалізації основних положень Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Данилюк Н. В. Проблеми та труднощі в роботі педагога-організатора в реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини.
Фесюк Н. В. Проблеми та труднощі в роботі педагога-організатора в реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини.
Методичні рекомендації засідання районного методичного об’єднання педагогів-організаторів.

Автор: 

Консевич Людмила Василівна, педагог-організатор Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія»;
Літвинчук Олег Сергійович, методист Корецького районного методичного кабінету;
Данилюк Наталія Валеріївна, педагог-організатор Новокорецької ЗШ І-ІІІ ст.;
Фесюк Наталія Володимирівна, педагог-організатор Сапожинського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».

Схожі публікації

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі