Користувацький вхід

Тема:БУКВА щ. ВПРАВИ НА ЗАКРІПЛЕННЯ ЗВУКОВИХ ЗНАЧЕНЬ БУКВИ Щ.СПІЛКУЙМОСЯ КРАСНО.СЛОВЕСНЕ МАЛЮВАННЯ.РОЗВИТОК ЗВ»ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ: «СЛОВА-НАЗВИ РОСЛИН».

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Тема:БУКВА щ. ВПРАВИ НА ЗАКРІПЛЕННЯ ЗВУКОВИХ ЗНАЧЕНЬ БУКВИ Щ.СПІЛКУЙМОСЯ КРАСНО.СЛОВЕСНЕ МАЛЮВАННЯ.РОЗВИТОК ЗВ»ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ: «СЛОВА-НАЗВИ РОСЛИН».
Мета: повторити знання учнів про букву щ та її звукове значення; вдосконалювати навички письма під диктування ; списування з друкованого та рукописного шрифтів; виховувати охайність,почуття взаємодопомоги.

Хід уроку
І.ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
Пролунав дзвінок,
Починається урок.
Працюватимем старанно,
Щоб почути у кінці,
Що у нашім першім класі
Діти – просто молодці!
ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1.Повідомлення теми та мети уроку
-Діти,до нас у гості на урок завітав казковий гість.
-Невідомий цей звірок
В казку відкрива замок.
Фіолетовий, очкастий,
І ногастий і ушастий!
Невідомо фунт чи фунтик.
А зовуть звірятко..(Лунтик)
-Так,до нас завітав Лунтик.(Показую Лунтика,м"яка іграшка)В нього трапилась біда-брати гусениці Вупсень і Пупсень –замкнули всіх його друзів на чарівні замки.І щоб їх відімкнути- потрібні не ключі, а виконані ось ці завдання. Домопожемо їх звільнити?
(Друзі Лунтика,малюнки,перевернуті і прикріплені на магнітній дошці,на зворотній сороні-замочки.По мірі виконання завдань-замки знімаються і герої "звільються")
-Завдання 1. Гра «Віднови слово»
- —Книжковий черв’ячок з’їв літери у словах. Допоможіть їх відновити!
Лос__, ден_, кул_ка, л_он, пен ок, опен ки, пил но
-Завдання виконано і ми можемо звільнити першого героя.Хто це,діти?
-Завдання 2.Каліграфічно написати літеру щ і малюнковий диктант.
-Діти,перед тим, як розпочати писати повторимо правила сидіння за партою.
(Пишуть рядочок літери Щ-зразок на дошці, і малюнковий диктант «Рослини»,потім підбивають підсумки)
- Завдання виконано і ми можемо звільнити другого героя. Хто це,діти?
III. РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ «УКРАЇНСЬКА МОВА» (с. 32-33)
-Завдання 3.Зробити звуковий аналіз 2 слів з літерою щ.
-Скільки звуків позначає літера щ?Наведіть приклали слів ,у яких є буква щ.Складіть речення.
-Зробимо звуковий аналіз слів щастя,щавель.
-Завдання виконано і ми можемо звільнити 3 героя. Хто це,діти?
-Завдання 4.Виконати вправу 1 з підручника українська мова(усно)
-—Складіть слова, рухаючись за стрілочками.
Завдання виконано і ми можемо звільнити 4 героя. Хто це,діти?
-Відпочинемо трішки-Фізхвилинка.
-Завдання 5. Виконайте вправу 2.
-Виразно прочитайте вірш. Вимовте слова, у яких є буква, що позначає два звуки. Спишіть два перших речення.
-Завдання виконано і ми можемо звільнити 5 героя. Хто це,діти?
Завдання 6.Виконайте вправу 3. (усно)
—Дайте відповіді на запитання .
—Яка хижа риба живе в річці?
—Чим чистять зуби?
—Від чого захищає парасолька?
—Що одягають під час зливи?
—Які пісні співають на новорічні свята?
—З чого варять зелений борщ?
—На чому піднімають вітрила на судні?
-Завдання виконано і ми можемо звільнити 6 героя. Хто це,діти?
-Завдання 7.Виконати вправу 4.
- Спишіть текст, уставляючи букви.
-Завдання виконано і ми можемо звільнити 7 героя. Хто це,діти?
-Завдання 8. Описати ромашку за планом.
1. Де росте ромашка?
2. Яке стебло у квітки?
3. Які в ромашки листки?
4. Які в неї пелюстки?
5. Яка у квітки середина?
6. Як потрібно оберігати рослину?
Довідка: поле, гай, трава; тонке, високе, товсте; вузькі, довгі, блискучі, видовжені; білі, жовті, голубі; золота, жовта, сонячна; не виривати, не знищувати, поливати.
Ромашка росте у траві. Стебло у квітки тонке і високе. Листки в ромашки довгі та вузькі. У неї білі пелюстки. У квітки жовта середина. Не можна знищувати рослину.
--Завдання виконано і ми можемо звільнити 8 героя. Хто це,діти?
-Ой,це гусениці!!!Вони,мабуть,так захопились замиканням героїв,що й самі замкнулись!Гусениці дуже шкодують про свій вчинок і просять у нас вибачення. Пробачимо їх?
V.ПІДСУМОК УРОКУ
-Лунтик і його друзі Міла,Кузя і т.д. дуже нам дякують і даруть на згадку ось такі маленькі фотографії Лунтика!

Автор: 

Вернигора Оксана Анатоліївна

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі