Користувацький вхід

Розробка заняття для 1 молодшої групи «Казкова подорож з чарівним клубочком»

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


0

Тема: «Казкова подорож з чарівним клубочком»»
Мета:
- продовжувати вчити дітей логічному мисленню;
- знаходити пару за двома ознаками (велике - маленьке і колір);
- закріпити знання кольорів (червоний, синій, жовтий, зелений);
- навчитися виготовляти зелений колір з двох інших кольорів (жовтого і синього);
- закріпити знання дітей про диких тварин;
- закріпити у дітей знання форми і величини;
- учити дітей при порівнянні двох предметів виділяти параметри ширини (ширше-вужче) і висоти (вище-нижче), знаходити схожості і відмінності;
- розвивати кількісні стосунки (один-багато);
- дрібну моторику пальців рук; формувати просторово-образне мислення;
- продовжувати розвивати мову дітей, використовуючи наочність;
- виготовлення ялинкових прикрас з підручних матеріалів;
- виховувати комунікативні здібності, любов до навколишньої природи.
- виховувати доброзичливе відношення між однолітками, бажання допомагати один- одному.

Матеріали і устаткування : проектор, іграшки (тварини лісу), великий будівельний матеріал, м'які пазли, пірамідка, м'яч, клубок ниток, фарби, пензлики, ватні диски і вушні палички.

Хід заняття :

Діти з вихователем входять до групи( вдягнені в костюми диких тварин), вітаються з гостями.
Вихователь: сьогодні вранці мені подзвонили з лісу тварини і попросили їм допомогти, у них трапилася біда з ялиночкою, а дорогу до ялиночки нам показуватиме ось цей чарівний клубочок.
Ну що, допомагатимемо тваринам?
Діти: так!
Вихователь: тоді в дорогу! Кидає клубочок, він прикотився до першого завдання:
" Збери пірамідку"
Діти бачать на підлозі розкидані колечка від пірамідки.
Вихователь: Ай - ай - ай, це хто ж розкидав іграшки?
На стільчику сидить плюшевий ведмідь.
Вихователь: Ведмедик, це ти розкидав іграшки по лісу?
Ведмедик: Так, я трохи пограв.
Вихователь: Діти, хіба можна розкидати іграшки? (Відповіді дітей).
Ведмедик: пробачте мене, я більше так робити не буду.
Вихователь: Ведмедик, раз ти зрозумів, що це погано, то збери пірамідку, а діти тобі допоможуть, тільки збирати треба правильно, спочатку великі колечка, потім маленькі.
Діти збирають колечка. Вихователь тримає стержень, на який нанизуються колечка. По ходу збору пірамідки вихователь уточнює колір, розмір і форму колечка. Коли пірамідка зібрана, вихователь хвалить дітей. Ведмедик дякує дітям за допомогу і пропонує пограти в гру "Давайте познайомимося". Діти встають в круг, Ведмедик по черзі кидає їм м'яч, діти називають своє ім'я.
Вихователь: кидає далі клубок, він призводить до другого завдання
"Збери пазли"
Вихователь: кидає далі клубок, він призводить до третього завдання
"Побудуй місток через річку"
Вихователь: Через місток перейти
Потрібно нам малята,
У далекий ліс ми підемо
Там лиси і зайчата". (діти будують місток)
Переходять річку і потрапляють на зимову поляну (на проекторі)
Давайте, діти, подивимося де живуть звірі в лісі (на проекторі)
Чутний стук дятла
Фізкульт. хвилинка
Вихователь: тук, тук, тук,
Тук, тук, тук.
Дятел будит всех вокруг,
Быстро звери просыпайтесь,
На зарядку собирайтесь.
Как у наших у зверят,
Лапки весело стучат.
Топ, топ, топ,
А устали ножки,
Хлопают в ладошки.
Хлоп, хлоп, хлоп.
А потом вприсядочку
Пляшут звери рядышком(приседают)
А как пустятся бежать,
Никому их не догнать(бегут)
Вихователь: кидає далі клубок, приводить до четвертого завдання
"Сніжинки"
Діти майструють сніжинки з ватних дисків і вушних паличок.
Вихователь: кидає клубок і приходять на поляну з ялинками (на проекторі)
Вихователь: показує невеликий фокус з фарбами (змішування двох кольорів), розфарбовують та прикрашають ялинку сніжинками.
Вихователь: яка красива у нас вийшла ялиночка, хто знає вірш про ялиночку.
Діти: вірші про ялинку
Вихователь: нам пора повертатися в дитячий садок, на чому ми можемо добратися додому? (відповіді дітей)ми сьогодні додому поїдемо на поїзді! Їдуть на поїзді в дитячий садок.
Вихователь: на цьому наше заняття добігло кінця, діти, давайте скажемо до побачення нашим гостям!

Автор: 

Сінельник Тетяна Валентинівна
вихователь
ДНЗ №16 «Попелюшка» м.Мирнограда Донецької області

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі