Користувацький вхід

Узагальнюючий урок для 5 класу "Means of travelling. Transport"

Зареєструйтесь,
щоб мати можливість переглядати всі сторінки та файли,
публікувати власні матеріали, отримувати сертифікати.


1

Узагальнюючий урок у 5 класі по темі “Means of travelling. Transport”
Мета уроку:
Практична: узагальнення і систематизація знань учнів про подорожі та види транспорту, повторити й активізувати словниковий запас учнів із теми за попередні уроки, практикувати учнів у відповідях на запитання, вчити учнів обмінюватися репліками на рівні діалогічної єдності “твердження-твердження” / “запитання-твердження” на основі мовленнєвої ситуації, оволодіння видами мовленнєвої діяльності (читання, говоріння, аудіювання); оволодіння всіма аспектами мовного матеріалу (лексичного, граматичного, фонетичного), тренувати учнів працювати в парах та малих групах.
Загальноосвітня: поглибити знання учнів про важливу роль подорожей у нашому житті, підвищувати мотивацію навчальної діяльності учнів.
Розвиваюча: розвиток мовних здібностей, психічних функцій і розумових операцій, пов'язаних з мовною діяльністю, таких, як здатність до здогаду, здатність логічно викладати, узагальнювати, порівнювати, аналізувати, передбачати події, уявляти.
Виховна: виховувати позитивне толерантне та шанобливе ставлення один до одного, виховання особистісних якостей (працелюбність, активність, роботу у співпраці, уміння слухати і оцінювати відповіді однокласників).
Тип уроку:узагальнення і систематизація знань.
Обладнання:роздатковий матеріал, презентація.

План уроку
1. Організаціний момент.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
3. Фонетична зарядка.
4. Вправи на усне мовлення:
- бесіда (T P1, P2...);
- розказування віршів.
5. Фізкультхвилинка.
6. Словниковий практикум:
-vocabulary network;
- word combinations;
- making up sentences.
7. Робота з роздатковим матеріалом.
8. Діалогічне мовлення по темі.
9. Домашнє завдання.
10. Підведення підсумків уроків.
Хід уроку
I Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Greeting
T.: Good morning boys and girls. Glad to see you. Today there are only 45 minutes for reading, speaking, writing and listening. How are you feeling today?
2. Aim
T.: Today we are going to speak about travelling and transport (слайд1). But firstly, I would like you to repeat this poem after me.
3. Warming up (слайд 2).
II Основна частина
1. Speaking
- T.: And what about you? Do you like to travel? Why do people like travelling? (слайд 3).
- T.: Let’s check how you know the names of transport. Guess what transport it is. (слайд 4-15). (Pupils tell the poems about means of transport )
2. Physical warming up.
3. Vocabulary work
- T.: We’ve learnt many words. Here is a “vocabulary network”. Can you complete it with the following words? (Слайд 16, HO1) Divide into 2 groups.(Кожній команді даються однакові набори слів. Команди повинні вибрати ті слова, які відповідають тематичним таблицям).
- T: Let’s check it up! (слайди 17-20). Підраховуються бали, визначається переможець.
- T.: Look at the screen! Think of your own word combinations using the words below. Don’t forget about the article. (слайд 21) Учні складають словосполучення із запропонованих слів.
T.: Who can make up your own sentence with these word combinations? (Кидаю мяч і учень, який його спіймав, повинен сказати своє речення).
4. Work with the cards.
- T.: We’ve revised the words and now let’s talk about your trips. You are very active today. Do you want to express you opinion about travelling?
Come up to the blackboard divide into two groups. So, the first team is the “The best Chance” and the second one is “A brilliant idea”. Take the sheets of paper. Look through, read and express your opinion and give your reasons beginning with the words’.
I’m sure………………., I believe ……………………. (HO 2).
5. Speaking
- T.: I see you like to travel and I think you want to talk with your friends about trips and journeys. (Слайди 23-25)
III Заключна частина
1. Homework (to make up the dialogue).
2. Summarizing
T.: Dear boys and girls, I would like to say your answers are great! (слайд 26)
If you liked the lesson show a red card, if you don’t – a blue card. I give you all only excellent marks for the lesson. Thanks a lot.Our lesson is over, good-bye.

Автор: 

Анікін Олександр Михайлович
учитель англійської мови
Старокостянтинівського НВК імені Героя України С.М.Бондарчука

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі